Další domácí zápas je tu. Do Ústí přijede rezerva ligového Mělníku!

Listopad 4, 2017

Rezerva Mělníku je stejně jako Rapid nováčkem 2.ligy, ale oba týmy zatím zažívají naprosto odlišný průběh sezony. Zatímco Rapid o jeden bod vede celou 2.ligu, tak Mělník prohrál všechny dosavadní zápasy a krčí se na předposledním místě tabulky. Na první pohled se tak může zdát, že Rapid je jasným favoritem tohoto zápasu, ale opak je pravdou. Vzhledem k tomu, že Mělník nezískal zatím ještě ani bod, je velice pravděpodobné, že přijede posílena o velké množství hráčů z ligového áčka. Diváci se tak mohou těšit, že uvidí v akci ligové hráče jako jsou Josef Gabčo, Marek Malák nebo Patrik Mažáři.

Rapid bude opět spoléhat na zkušenou dvojici futsalových osobností Filinger, Dlouhý, která bude doplně o dravé mládí. Na svůj střelecký účet bude chtít připsat další zásah Martin Gajdoš, po absenci v minulém utkání se vrací na palubovku další naděje Rapidu Vít Sedláček a Václav Sloup. Naopak v sestavě chybí Tomáš Vobořil a Matěj Čapek.

Na Rapid čeká stejně jako před týdnem velice těžký zápas proti kvalitnímu soupeři. V případě výhry by Rapid mohl navýšit své vedení na prvním místě, v opačném případě by mohl klesnout až na třetí místo. Hostující Mělník má vzhledem k vývoji v tabulce o motivaci jistě postaráno a fanoušky tak opět čeká napínavé utkání, které nemá jasného favorita.

K cestě za třemi body a upevnění první příčky bude potřebná opět Vaše podpora!

Výkop utkání je ve 20:00, vstupné je 30 Kč, děti do 10 let a ženy mají vstup zdarma! Vstup zdarma mají také držitelé vstupenek na basketbalové utkání 1.ligy mezi Sluneta Ústí nad Labem a Dekstone Tuři Svitavy! Tato výhoda se vztahuje také na držitele pernamentek. Neváhejte a využijte možnost vidět dva halové sporty v jeden den a na jednom místě!

Těšíme se na Vás!


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *