PO DŮLEŽITÉ VÝHŘE V MINULÉM KOLE PROTI ČESKÉ LÍPĚ, ČEKÁ NA RAPID VÝZVA Z KATEGORIE NEJVĚTŠÍCH. NA RAPID ČEKÁ V PÁTEK UTKÁNÍ NA PALUBOVCE PRVNÍHO TÝMU TABULKY SVAROGU TEPLICE.

Do krajského derby půjde jako jasný favorit domácí Svarog. Ten se jako každou sezónu spoléhá na jádro týmu ze zahraničních hráčů a má jen ty nejvyšší ambice. To potvrzuje prozatím i v právě probíhající sezóně 1. Futsal ligy, do níž vstoupil téměř s novým týmem, s nímž je momentálně s pěti výhrami a dvěma remízami na prvním místě tabulky.

Poslední utkání odehrál Svarog v úterý, kdy remizoval 2:2 na palubovce Chrudimi a tento výsledek je zárukou připravenosti hráčů Teplic. V dosavadních vzájemných prvoligových zápasech byl vždy úspěšnější Svarog, který si připsal dvě výhry 6:5 a 8:4. Rapid do utkání bohužel nastoupí bez několika důležitých hráčů, mezi nimiž se vyjímají jména Václava Koce, Petra Výborného či Petra Tichého. K dispozici nebude ani stále zraněná dvojice Daniel Hajaš a Tomáš Votava. I přesto Rapid nastoupí do utkání s chutí překvapit svého soupeře.

Zápas se odehraje v pátek 22.10. od 20:00 ve Sportaréně Teplice a bude ho řídit dvojice rozhodčích Milner – Řeháček, kterým bude asistovat třetí rozhodčí Nešněra. Stav utkání můžete sledovat na dálku prostřednictvím textového přenosu na webu Onlajny.

PŘEDZÁPASOVÉ OHLASY:

Tomáš Abrham (hráč Svarog FC Teplice) : „Čeká nás soupeř posílený třemi novými hráči, takže si na ně určitě musíme dát pozor. Hlavně nepodcenit začátek zápasu. Potřebujeme potvrdit dobrou formu, kterou teď máme.“

Matěj Čapek (předseda FC Rapid Ústí n. L) : „Do Teplic pojedeme s pokorou a respektem k soupeři, který má momentálně asi nejlepší formu z celé ligy a patří dlouhodobě k tomu nejlepšímu, co česká liga nabízí. V derby se však často mažou výkonnostní rozdíly a i když favorit zápasu je jasný, do utkání nastoupíme s touhou soupeře překvapit a získat další body do tabulky.”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *