PO 14DENNÍ REPREZENTAČNÍ PAUZE SE OPĚT ROZTÁČÍ PRVOLIGOVÝ KOLOTOČ A V NEDĚLI MÁ 1. FUTSAL LIGA NA PROGRAMU JEDINÝ ZÁPAS. RAPID SE NA DOMÁCÍ PALUBOVCE NA SLUNETĚ STŘETNE S DYNAMEM ČESKÉ BUDĚJOVICE.

Rapid se po 14denní reprezentační pauze vrací do prvoligového kolotoče a v neděli večer hostí na domácí palubovce na Slunetě v důležitém souboji českobudějovické Dynamo. Pro obě mužstva, která patří spíše do druhé poloviny tabulky, bude souboj zásadní především z pohledu bodových počtů na konci sezóny.

České Budějovice spoléhají na zkušené jádro týmu, které je ostřílené z vyšších fotbalových soutěžích. V týmu se vyjímá jméno Petra Benáta, bývalého prvoligového fotbalisty Teplic, který patří k hlavním oporám Českých Budějovic. Dynamo má však ve svém středu další zajímavá jména jako je ofenzivě laděný David Radouch nebo Zdeněk Křížek, bývalý brankář fotbalového Dynama. České Budějovice v dosavadním průběhu sezóny odehrály dva zápasy, když nejprve porazily Žabinské Vlky na jejich palubovce 3:0, aby o týden později prohráli na palubovce Helasu Brno 0:3.

Rapidstejný bodový stav jako jeho nedělní soupeř. Rapid se po výhře 4:1 v posledním zápase nad Žabinskými Vlky z Brna odpoutal od poslední příčky prvoligové tabulky a v neděli bude chtít navázat na poslední domácí vzájemné utkání s Českými Budějovicemi, které Rapid vyhrál v poměru 7:6.

Na rozdíl od utkání v Brně, bude na lavičce Rapidu již trenér Martin Dlouhý, který nemůže počítat se zraněnou dvojicí Tomáš Votava, Daniel Hajaš. Zbytek týmu, by měl být trenérovi Rapidu a české futsalové legendě, k dispozici.

Zápas se odehraje ve Sportcentru Sluneta od 19:00 a bude ho řídit dvojice rozhodčích Cichra – Dragoun, kterým bude asistovat třetí rozhodčí Mollinger. Utkání se odehraje za dodržení bezpečnostních podmínek za účasti diváků (podmínky níže). Vstup na utkání je 50 Kčženy a děti do 10 let mají vstup zdarma. Utkání můžete sledovat i na dálku prostřednictvím komentovaného livestreamu nebo textového přenosu na webu Onlajny.

PODMÍNKY PRO VSTUP NA UTKÁNÍ:

PŘEDZÁPASOVÉ OHLASY:

Jaroslav Zápotocký (hráč FC Rapid Ústí n. L) : „Očekávám hodně vyrovnaný zápas. Všichni víme, že to je jeden ze zápasů, kde musíme plně bodovat, abychom se udrželi v nejvyšší soutěži. Budeme chtít navázat na hru z minulého zápasu a věřím, že zabodujeme.”

Vojtěch Vejvar (trenér SK Dynamo PCO České Budějovice) : „Po reprezentační pauze zajíždíme už po třetí za sebou na palubovku soupeře, tentokrát do Ustí. Čekám vyrovnané utkání, ale když předvedeme zodpovědný výkon jako v obou “brňenských„ utkáních, tak věřím, že si minimálně bod odvezeme.”

Plakát k utkání FC Rapid Ústí nad Labem – SK Dynamo PCO České Budějovice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *