POVZBUZENI VÝKONEM Z DRUHÉHO POLOČASU UTKÁNÍ PROTI SVAROGU, KTERÝ RAPID PROHRÁL 5:6 POTÉ, CO V PRVNÍM POLOČASU PROHRÁL 1:6, NASTOUPÍ FUTSALISTÉ RAPIDU V NEDĚLI OD 19:00 PROTI DÉMONŮM Z ČESKÉ LÍPY V RÁMCI 15. KOLA 1. FUTSAL LIGY.

A ani tentokrát nepůjdou futsalisté Rapidu do zápasu jako favorit. A je to logické, Rapid je na posledním místě tabulky a doposud nezískal ani bod, naopak soupeř z České Lípy, který se netají každoročními ambicemi na playoff, je na 8. místě se ziskem 7 bodů (2 výhry – 1 remíza – 4 porážky). Česká Lípa ovšem v obou dosavadních utkáních v roce 2021 utrpěla porážky, nejprve o jednu branku na palubovce Liberce a pak 1:3 doma s Chrudimí. Česká Lípa profituje především ze své sehranosti, nacvičených signálů a kvalitních standardních situací.

To Rapid, jak již bylo zmíněno, bude chtít navázat na dobře odehraný druhý poločas utkání proti Svarogu a konečně získat první prvoligové body ve své historii. Že by se nemuselo jednat o nereálný cíl ukázalo již první vzájemné utkání obou celků, které sice vyhrála Česká Lípa 7:3, ale Rapid v utkání vedl a od bodového zisku nebyl daleko. Věřme, že i toto utkání dodá futsalistům Rapidu sebedůvěru v nedělním důležitém utkání.

Utkání, které bude řídit dvojice rozhodčích Nagy – Krestazačíná v 19:00 v hale Sluneta a odehraje se kvůli bezpečnostním opatřením bez diváků. Sledovat ho však můžete prostřednictvím komentovaného živého přenosu na Youtube kanálu Sport_Overtime TV. Utkání bude zprostředkováno také prostřednictvím textového přenosu na webu Onlajny.

PŘEDZÁPASOVÉ OHLASY:

Martin Dlouhý (trenér FC Rapid Ústí n. L) : „ Do zápasu proti České Lípě jdeme povzbuzeni druhým poločasem proti Svarogu, na který chceme v neděli navázat, ale také prvním vzájemným utkáním s Démony v této sezóně. V nedělním zápase chceme získat první ligové body, ale proti bude velmi zkušený soupeř, který bude favoritem utkání. Pokud chceme uspět, musíme se vyvarovat zbytečných chyb v defenzivě.“

Karel Kruliš (trenér FC Démoni Česká Lípa): „Na zápas do Ústí jedem s respektem jelikož je vidět že soupeř své kvality předvedl v zapase s Teplicemi, pevně věřím že jsme na soupeře nachystaní a neodjedeme s prázdnou a už budeme bodovat pokud chceme pomýšlet na playoff.“

FC Rapid Ústí nad Labem – FC Démoni Česká Lípa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *