1. FUTSAL LIGA pokračuje ve zběsilém tempu a na Rapid tak čeká třetí utkání v šesti dnech. Po porážce 2:7 na palubovce pražské Sparty, bude Rapid bojovat o nápravu v lovosickém „azylu“ proti Olympiku Mělník.

Rapid přivítá svého pátečního soupeře v hale Chemik v Lovosicích, kvůli vytíženosti haly Sluneta. A půjde o utkání předposledního Rapidu s osmým týmem tabulky, který je velmi blízko postupu do play-off. Tento postup mohou svěřenci trenéra Jakuba Němce potvrdit právě na palubovce Rapidu. Mělník spoléhá především na trio Moravec – Hrdý – Šup a nejinak tomu bude i v tomto zápase. Mělník je známý tvrdou hrou plnou soubojů, která dokáže potrápit i ty nejlepší týmy nejvyšší soutěže.

Rapid bude chtít po středeční porážce se Spartou navázat výsledkově na zápas proti Českým Budějovicím, k čemuž by měl dopomoct i návrat Václava Koce a Petra Tichého do sestavy po disciplinárních trestech. Kromě možnosti posunout se na 10. místo tabulky, bude chtít Rapid vyhrát i vzhledem k poslednímu vzájemnému utkání, které Mělník vyhrál brankou v poslední vteřině utkání.

Utkání se odehraje netradičně v lovosické hale Chemik od 20:00 a bude ho řídit dvojice rozhodčích Čurda – Nagy. Utkání se odehraje kvůli bezpečnostním opatřením bez diváků, sledovat ho však můžete prostřednictvím živého přenosu na youtube channelu Sport_Overtime TV. Utkání bude zprostředkováno také prostřednictvím textového přenosu na webu Onlajny.

PŘEDZÁPASOVÉ OHLASY:

Matěj Čapek  (hráč FC Rapid Ústí nad Labem): „V pátek nás čeká třetí utkání v šesti dnech a dá se opět očekávat vyrovnaný zápas plný soubojů. Mělník má kvalitní tým, který je silný především na domácí palubovce. Pokud však chceme pomýšlet na bodový zisk, budeme muset podat lepší výkon než ve středu proti Spartě.“

Jakub Němec (trenér SK Olympik Mělník) : „Rapid se každým zápasem v lize zlepšuje. Nedávný vzájemný zápas byl herně i výsledkově dost vyrovnaný, se šťastným koncem pro nás. V pátek budeme chtít znovu zvítězit a upevnit si pozici v elitní osmičce. Uvědomujeme si však, že nás čeká těžký soupeř, se kterým Dlouhán udělal během sezony velký progres. “

PLAKÁT K UTKÁNÍ FC RAPID ÚSTÍ NAD LABEM – SK OLYMPIK MĚLNÍK

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *