TÝDEN PO VELEDŮLEŽITÉ VÝHŘE NAD ŽABINSKÝMI VLKY, ČEKÁ NA RAPID DALŠÍ VELMI DŮLEŽITÉ UTKÁNÍ V BOJI O ZÁCHRANU. V RÁMCI 15. KOLA 1. FUTSAL LIGY JEDE RAPID NA PALUBOVKU POSLEDNÍCH ČESKÝCH BUDĚJOVIC.

Futsalisté Rapidu budou chtít na palubovce českobudějovického Dynama potvrdit zlepšenou formu, když z posledních dvou utkání získali čtyři body za remízu na palubovce Liberce a domácí výhru nad Žabinskými Vlky. Rapid díky těmto bodovým ziskům opustil sestupové příčky a pokud by se mu podařilo zvítězit i v Českých Budějovicích, udělal by velký krok k záchraně v nejvyšší soutěži.

České Budějovice však budou mít o motivaci také postaráno. Poslední celek tabulky má se 4 body na kontě v podstatě poslední reálnou možnost zapojit se do hry o záchranu. Svěřencům Vojtěcha Vejvara nelze upřít zlepšená forma, ale tým z jihočeské metropole trápí zakončení a to je hlavním důvodem tabulkového postavení tohoto celku. Na domácí palubovce potrápily České Budějovice řadu celků v čele se Spartou Praha či Libercem. Na Rapid tak čeká velmi těžké utkání a bude se muset mít na pozoru především před domácím duem BenátRadouch.

Zápas se odehraje v neděli 12.12.2021 v hale TJ Lokomotiva v Českých Budějovicích a bude ho řídit dvojice rozhodčích Petr – Gasnárek, kterým bude asistovat třetí rozhodčí Kilner. Utkání nebude streamováno a sledovat ho tak můžete na dálku pouze prostřednictvím  textového přenosu na webu Onlajny.

PŘEDZÁPASOVÉ OHLASY:

Vojtěch Vejvar (trenér SK Dynamo PCO České Budějovice) : „Po dalším nevydařeném zápase nás čeká opět důležité utkání, ve kterém to doufám zlomíme a ješte zabojujeme o setrvání v souteži. Musíme se na to podívat ale i kriticky, kdy se nám s každým zápasem šance na udržení, snižuje. Nejde ani tak upřít snaha a zlepšené výkony, co nás trápí, je koncovka.“

Matěj Čapek (FC Rapid Ústí n. L) : „V neděli nás čeká zápas na palubovce posledních Českých Budějovic. Pro Budějovice je tento zápas asi poslední šancí, jak se reálně vrátit do hry o záchranu v soutěži a je tak jisté, že nás čeká velmi těžké utkání. Věřím však, že se nám podaří navázat na výkony z posledních dvou zápasů a z Českých Budějovic nepojedeme s prázdnou.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *