DRUHÉ UTKÁNÍ VE ČTYŘECH DNECH ČEKÁ DNES NA FUTSALISTY RAPIDU. TI SE V 19. KOLE 1. FUTSAL LIGY STŘETNOU S PRAŽSKOU SLAVIÍ, KTERÁ SE BUDE CHTÍT POMSTÍT ZA ZTRÁTU V PRVNÍM VZÁJEMNÉM UTKÁNÍ.

Obě mužstva půjdou do zápasu po úterních prohrách, domácí Slavia prohrála ve vyrovnaném utkání se Svarogem 3:5, Rapid podlehl na palubovce Mělníku 4:5 brankou v poslední vteřině utkání. I když obě mužstva budou chtít napravit zaváhání z minulého kola, bude to domácí Slavia, která bude jasným favoritem zápasu. A nic na tom nemění ani fakt, že s největší pravděpodobností bude domácím chybět největší hvězda týmu, Radim Záruba.

Slavia bude motivována napravit senzační ztrátu v Ústí nad Labem, kde v prvním vzájemném střetnutí ztratila čtyřbrankové vedení a pouze remizovala 8:8. Pro hráče Rapidu je naopak motivací zopakovat tento senzační výsledek, ale je jasné, že z domácí strany nedojde k žádnému podcenění. Utkání bude zajímavé i z toho pohledu, že za domácí Slavii nastoupí bývalý kapitán Rapidu Dominik Ostrák, který před týdnem do Slavie přestoupil.

Rapid nastoupí k utkání téměř v kompletním složení, chybět budou z tradiční sestavy pouze Václav Koc kvůli zraněnému rameni a dlouhodobě zraněný brankář Daniel Klečka.

Utkání se hraje v pátek od 20:00 ve sportovní hale Eden, a řídit ho bude dvojice rozhodčích Matyš – Lafek. Zápas se odehraje se kvůli bezpečnostním opatřením bez diváků, sledovat ho však můžete prostřednictvím komentovaného živého přenosu na youtubovém kanálu SK Slavia Praha. Utkání bude zprostředkováno také prostřednictvím textového přenosu na webu Onlajny.

PŘEDZÁPASOVÉ OHLASY:

Matuš Ševčík (Slavia) : „Budeme muset odehrát úplně jiné utkání než na Rapidu, kde jsme nehráli dobře, dvakrát jsme tam vyhrávali a nepochopitelně jsme o náskok přišli. Doma budeme chtít remízu z Ústí odčinit, nastřílet co nejvíce branek a mnohem lépe bránit.“

Dominik Ostrák (Slavia): „„S Ústím to bude hodně specifický zápas, měsíce jsem tam působil a po odchodu vlastně za týden budu stát proti nim. Vyšlo to pěkně, ale nemohu si to nijak připouštět, hlavní je, aby tři body zůstaly doma.“

Petr Výborný (hráč FC Rapid Ústí n. L) : „V krátkém sledu nás čeká další velmi těžký zápas. Jisté je, že Slavia nás nepodcení a bude chtít napravit zaváhání z prvního vzájemného utkání. Uděláme maximum, abychom to soupeři znepříjemnili a uhráli co nejlepší výsledek. “

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *