Jak jsme slíbili, tak činíme. V dnešním článku si představíme všechny posily, které v letní přestávce zakotvily právě v našem klubu!

Nejzvučnějšími posilami, které se podařilo do kádru Rapidu pro letošní sezónu získat, je trio hráčů z ligového Gardenline Litoměřice, kde tito hráči nasbírali cenné ligové zkušenosti a odkud přišli na roční hostování. Prvním z tohoto tria je Radek Hrdý, který 1.ligu hrával také v dresu Olympiku Mělník a jenž nasbíral v 1.lize 56 startů a 11 vstřelených branek. Připsal si také starty za Akademickou reprezentaci a byl nominován jako náhradník do „A“ reprezentace na mezistátní utkání proti Německu. Druhým z tria je rychlonohý Petr Tichý, jenž celou futsalovou kariéru strávil právě v litoměřickém týmu, kterému pomohl z Krajského přeboru až do 1.ligy. Petr Tichý nasbíral v 1.lize 35 startů a 8 vstřelených branek. Třetím do party je hráč, jenž v Rapidu krátkou dobu působil, a to Martin Macháček. Ten si od svého působení v našem klubu připsal 34 ligových startů a jednu ligovou branku. Do Ústí nad Labem se tak vrací jako zkušený hráč, na nějž bude tým spoléhat, stejně jako na své dva bývalé spoluhráče z Gardenline.

Kromě zmíněného tria se však Rapid bude moct v nové sezóně spolehnout na další zajímavé hráče se zkušenostmi z 2.ligy. Tím prvním je Jiří Baran, který přichází na přestup z LUDIS Teamu Třebenice, s nímž si v sezóně 2015/2016 vyzkoušel 2.ligu, kde posbíral 18 startů a vstřelil úctyhodných 16 branek. Druhým hráčem s druholigovými zkušenostmi je Filip Chrudimský, jenž přišel do Rapidu na přestup z okresního týmu Parta Střekov. Tento hráč nastupoval ve 2.lize v dresu ústeckého Combixu a připsal si v ní 14 startů a 4 vstřelené branky. Trio příchozích s druholigovými zkušenostmi završuje Jiří Chmelan. Ten přichází na roční hostováníBaníku Chomutov, za nějž nastoupil ve 2.lize k 20 utkáním, v nichž vstřelil 4 branky.

Poslední posilou, jež by měla do našeho týmu zamířit, je Jan Šimurda z liboucheckých Vikings. Tento talentovaný hráč a jeden z nejlepších střelců okresních soutěží na Ústecku se však dosud kvůli pracovním povinnostem nezapojil do přípravy a tak se s ním prozatím počítá spíše do juniorského týmu, který bude hrát letos premiérově 1. juniorskou ligu.

Věříme, že se všem novým hráčům bude v našem klubu dařit a že minimálně naváží na své výkony z předchozích působišť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *