Po včerejším zveřejnění tří odchodů z kádru Rapidu, které však už pozorní futsaloví fanoušci zaregistrovali dříve, představuje Rapid také první posilu. Tou je 19-násobný slovenský reprezentant Dominik Ostrák!

Tento 23letý hráč, který si ve slovenské reprezentaci připsal kromě 19 startů také 2 vstřelené branky, přichází z týmu MŠK Žilina FUTSAL, druhého celku nedokončeného ročníku nejvyšší slovenské soutěže.

Právě v uplynulé sezóně vedl Dominik, i přes svůj poměrně mladý věk, žilinské futsalisty jako kapitán a připsal si na své konto celkem 18 vstřelených branek v nejvyšší slovenské soutěži. Za poslední dvě sezóny odehrál za Žilinu celkem 32 prvoligových utkání, v nichž si připsal 24 vstřelených branek. Za uplynulé dvě sezóny se z mladého nadějného hráče stal lídr, který táhl svůj tým vpřed v boji o medailové pozice v nejvyšší slovenské soutěže.

Vedení klubu si slibuje od hráče, který kromě Žiliny oblékal dres také bratislavských Wild Boys, posílení ofenzivní síly mužstva, přenesení vítězné mentality na ostatní členy týmu a předávání svých zkušeností mladším hráčům juniorských kategorií.

Ať se daří Ostri!

https://www.youtube.com/watch?v=fNq4yrTPmmg

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *