2. futsalová liga se po vánoční pauze vrací v plné parádě a na Rapid bude po dohrávce 12. kola proti Mladé Boleslavi čekat zápas v Jablonci nad Nisou, kde letos hraje svá domácí utkání Pampuch Liberec.

A i do tohoto utkání půjde Rapid jako favorit. Rapid totiž stále okupuje první místo tabulky a v případě dnešní výhry by měl na druhé Kladno, které má toto kolo volný los, náskok již šesti bodů. Naopak Pampuch má zcela opačné problémy, nachází se totiž se 4 body na poslední místě tabulky a na předposlední místo ztrácí 7 bodů.

Ale stejně jako v případě Mladé Boleslavi, ani proti Pampuchu se nedá očekávat jednoduchý zápas. Dosavadní vzájemné zápasy ukázaly kvalitu pátečního soupeře a například v podzimním vzájemném střetnutí musel Rapid otáčet nepříznivý stav a nakonec zvítězil 7:4. A v loňském domácím utkání to bylo ještě větší drama, Rapid zvítězil o jedinou branku 6:5.

V Jablonci, kde našel Pampuch tuto sezónu azyl, tak nelze očekávat vůbec jednoduché utkání a hráči budou muset předvést maximální výkon bez jakéhokoliv podcenění, které by se mohlo zle vymstít. Utkání má výkop ve 20:30 a řídit ho bude dvojice rozhodčích Čurda, Stádník.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *