FC Rapid Ústí nad Labem zve všechny své fanoušky a příznivce futsalu na utkání čtvrtého kola 2. Ligy, v němž se střetne domácí Rapid proti týmu FK Boca Chotěboř. Utkání se odehraje v sobotu 26.10.2019 od 20:00 v hale SPORTCENTRUM SLUNETA. Vstup na utkání je 20 Kč, děti do 10 let, ženy a ZTP mají vstup zdarma. V poločasové přestávce bude vylosován výherce zájezdu na zápas fotbalové Ligy mistrů RB Lipsko – Benfica Lisabon. Do slosování budou zařazeny vstupenky všech návštěvníků utkání.

Druhé domácí utkání v letošní druholigové sezóně čeká v sobotu na hráče Rapidu. Ten měl před posledním utkáním v Chomutově týdenní pauzu díky odloženému domácímu utkání s libereckým Pampuchem. Právě na týden starou výhru 7:4 z Chomutova by chtěl Rapid navázat i před domácím publikem a prodloužit si tak vítěznou sérii. Ta nyní čítá 3 utkání v řadě, díky nimž Rapid s Kladnem a Jabloncem, který má však o zápas více, vévodí druholigové tabulce se ziskem 9 bodů.

K tomu, aby se podařilo získat Rapidu další vítězství, by měla dopomoct téměř kompletní sestava, v níž bude chybět kvůli reprezentačnímu srazu pouze dvojice juniorů Daniel Hajaš a Martin Džudža a dlouhodobě zraněný hrající trenér Martin Dlouhý. Naopak návrat do sestavy hlásí Tomáš Vobořil, který se již vrátil z Mistrovství světa v sálové kopané v Číně. Kromě něj uvidí domácí publikum poprvé v letošní sezóně také ústeckého rodáka Tomáše Jelínka, jenž zaujal svými výkony na Mistrovství světa v malé kopané v Austrálii.

To však není vše. Fanoušci Rapidu se mohou v sobotu těšit také na novou posilu, Brazilce Guilhermeho Mosnu, přezdívaného Sorocaba. Hráč se zkušenostmi z nejvyšší brazilské, japonské či kyperské ligy nastoupil za Rapid již v derby v Chomutově a svou první brankou v dresu Rapidu otevřel účet utkání.

A co čekat od sobotního soupeře z Chotěboře? FK Boca Chotěboř je tradiční účastník 2. Ligy a tým, jenž je zdoben především týmovou hrou, kvalitní defenzivou a také domácím prostředím. Největší personou tohoto týmu je bezesporu Petr Popelka, bývalý hráč mistrovské Chrudimi a hráč s bohatými ligovými zkušenostmi je však disciplinárně potrestán a fanoušci ho tak v sobotu v Ústí nad Labem neuvidí. Chotěboř v dosavadním průběhu sezóny nasbírala 6 bodů za dvě výhry a dvě prohry. Obě výhry si připsala Boca na domácí palubovce, nejdříve zdolala 5:3 Pampuch Liberec, výsledkem 5:2 pak nováčka soutěže z Turnova. Na palubovkách soupeřů z Chomutova, následně v Plzni však Boca neuspěla a prohrála 7:2, respektive 5:2.

To Rapid, jak již bylo zmíněno, všechna svá utkání v nové sezóně vyhrál, když si nejprve poradil s rezervou plzeňského Interobalu 7:2, následně Rapid otočil zápas v Mladé Boleslavi a zvítězil 6:2. A i díky poslední výhře 7:4 v Chomutově bude Rapid vstupovat do zápasu jako favorit. Nedá se však očekávat jednoduché utkání, v dosavadních vzájemných utkáních Chotěboř podala vždy velice dobrý výkon a Rapid se často na výhry natrápil. Poslední vzájemné střetnutí navíc Boca vyhrála kontumačně 5:0 díky administrativní chybě Rapidu.

Dokáže Rapid navázat na své dosavadní výsledky v nové sezóně? Jak se předvede nová posila Sorocaba se zkušenostmi z exotických lig? Kdo vyhraje zájezd na fotbalovou Ligu mistrů?

To vše zjistíš v sobotu od 20:00 na Slunetě, těšíme se na Tebe!

———————————–
⇩⇩ PARTNEŘI KLUBU ⇩⇩
———————————–

● GENERÁLNÍ PARTNER ●

FANUC Czech
– Japonská společnost věnující se průmyslové automatizaci, s níž má bohaté zkušenosti, jenž předává v zemích po celém světě.

● HLAVNÍ PARTNER ●

Statutární město Ústí nad Labem – Magistrát města Ústí nad Labem
– Město Ústí nad Labem podporuje řadu kulturních spolků, zájmových či sportovních klubů, včetně našeho klubu.

● VÝZNAMNÍ PARTNEŘI ●

MK TRANS – www.mk-trans.cz
– Přepravní společnost s působností v ČR i zahraničí.

PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o. – www.perovnausti.cz
– Dlouho fungující a prověřená společnost zaměřená na výrobu pružin různých typů, dle požadavků zákazníka.

● PARTNEŘI ●

HAKO Plus s.r.o. – www.hakoplus.cz
– Komplexní řešení v oblasti slaboproudé a silnoproudé techniky, zabezpečení a monitorování objektů, telekomunikačních systémů a radiové techniky.

SITTECH CZ, s.r.o. – www.sittech.cz
– Dodavatelství, výroba a technický servis v oblasti průmyslového těsnění a izolací, pryžových materiálů a také technických plastů.

Severočeská vodárenská společnost, a.s. – www.svs.cz
– Největší vodárenská společnost v Čechách i v širším středoevropském regionu. Zajišťuje zásobování obyvatelstva pitnou vodou a odvádění a likvidaci komunálních odpadních vod.

Bytostav Ústí s.r.o.www.bytostav-usti.cz
– Tradiční stavební společnost s bohatými zkušenostmi s komplexní revitalizací staveb.

Kebab Maidum
– Nejlepší kebab v Ústí nad Labem!

LDM Productionwww.ldmproduction.cz
– Produkční eventová agentura, organizující akce všeho druhu.

Turistická Chata Tísáwww.turistickachatatisa.cz
– Turistická chata v malebném prostředí Tiských skal s možností kvalitního stravování a ubytování.

Stavebniny u Jarina – Povrlywww.ujarina.cz
– Široký sortiment nářadí, stavebního materiálu pro stavby a drobnou údržbu. Komplexní poradenství zákazníkům.

● MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ●

Sporty Ústíwww.sportyusti.cz
– Profesionální fotografie ze sportovních akcí a zápasů ústeckých sportovních klubů.

Ústecký deníkwww.ustecky.denik.cz
– Nejaktuálnější informace z regionu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *