Druhá liga západ má tento víkend na svém programu již 17. kolo a na Rapid čeká návrat na Slunetu – v sobotu zde přivítá od 20:00 devátý tým tabulky – FC Dalmach Turnov.

Rapidu se v novém roce výsledkově daří a ještě nezaznamenal žádnou bodovou ztrátu. V minulém utkání oslabený Rapid zvítězil na palubovce Chotěboře 9:1. Z toho pramení také první místo Rapidu ve druholigové tabulce a pětibodový náskok na druhé Kladno. Tento náskok si budou chtít hráči Rapidu udržet i po utkání s Turnovem, ale nedá se očekávat vůbec jednoduché utkání.

Devátý Turnov sice na palubovkách soupeřů nezískal ještě ani bod, ale v domácím prostředí potrápil nejen Rapid, ale porazil třeba právě druhé Kladno. A na palubovkách soupeřů jde forma turnovských nahoru, což potvrdili i svým výkonem v posledním utkání na palubovce plzeňského Jeriga. Zde sice Turnov prohrál 1:6, ale podle slov zástupců obou týmů měl Turnov více vyloženějších šancí a od lepšího výsledku, případně bodového zisku, ho dělila větší efektivita v zakončování. Turnovští se v zakončení spoléhají především na Matěje Randáka, který je s 20 brankami na děleném druhém místě v tabulce střelců.

A jak je na tom kádr Rapidu? Do utkání nebude moct zasáhnout stále Martin Gajdoš, naopak do sestavy se vrací Matěj Klier. Trenér Martin Dlouhý nebude moct počítat ani s Petrem Tichým.

Výkop utkání je v sobotu 1.2. od 20:00 na Slunetěvstup na utkání je 20 Kčděti do 10 let, ženy a ZTP mají vstup zdarma.

Těšíme se na tebe!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *