2. Kolo druhé ligy nachystalo pro Rapid cestu do Mladé Boleslavi, kde ho hostilo domácí Malibu Mladá Boleslav.

Úvod utkání, na nějž dorazili hráči Rapidu se zpožděním kvůli dopravním komplikacím, vyšel lépe právě Rapidu. Jeho šance však končily mimo branku domácích nebo na dobře chytajícím brankářovi Mladé Boleslavi.

Naopak domácí využili první vážnější příležitost a v 7. minutě se dostali do vedení. Za minutu mohlo být pro Rapid ještě hůře, ale na brankové čáře uhasil nebezpečí jeden z hráčů Rapidu. Do 15. minuty měla obě mužstva několik příležitostí, ale branka padla až v 16. minutě a opět do sítě Rapidu – 2:0 pro Malibu.

Minutu před koncem prvního poločasu dobře vykombinovali Václav Sloup a Martin Gajdoš a prvně jmenovaný zakončil svou brankou první poločas, který Rapid prohrál 1:2 a v němž nemohl být se svým výkonem v žádném případě spokojený.

Do druhého poločasu nastoupil Rapid mnohem aktivněji a během tří minut dokázal otočit vývoj utkání ve svůj prospěch – po brankách Radka Hrdého a Martina Gajdoše vedl Rapid rázem 3:2.

Rapid pokračoval ve své aktivitě, za níž byl odměněn další brankou, když se ve 29. minutě prosadil opět Radek Hrdý. Závěr utkání se nesl v duchu power – play domácí Mladé Boleslavi, Rapid však vážnější komplikace nepřipustil, naopak dokázal vsítit v samotném závěru ještě dvě branky. Hattrick završil Radek Hrdý a poslední branku utkání vstřelil Martin Macháček.

Malibu Mladá Boleslav – FC Rapid Ústí nad Labem 2:6 (2:1)

Sestava Rapidu: Votava – Čapek, Hrdý, Gajdoš, Chrudimský – Sloup, Macháček, Klier, Vobořil

Branky Rapidu: Hrdý 3, Sloup, Gajdoš, Macháček

ŽK Rapidu: Čapek, Vobořil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *