Po sobotní výhře 6:3 nad plzeňským Jerigem, čeká na hráče Rapidu další výzva, tentokrát v podobě dohrávky 3. kola proti Pampuchu Liberec. A že je o co hrát!

Rapid si drží vítěznou šňůru, která aktuálně čítá již šest vítězství v řadě. To šesté si připsal Rapid, jak již bylo zmíněno, v sobotu, kdy otočil nepříznivý výsledek po prvním poločasu (2:3) a nakonec zvítězil 6:3. Díky této výhře, se Rapid vrátil na 1. místo tabulky, zde je ovšem jen díky lepšímu skóre, před futsalisty Kladna. Stejný bodový zisk má i nedělní soupeř Rapidu, FK GMM Jablonec, tento tým má však s 18 body o jeden zápas více než Kladno a Rapid. Tento zápas byl zároveň vzájemný zápas Jablonce a Kladna, který lépe zvládli kladenští futsalisté a získali v Jablonci cenné tři body.

Rapid tak může v případě úterní výhry dvojici Kladno, Jablonec odskočit na tři body s jedním odehraným zápasem navíc a mít tak psychickou výhodu do dalších utkání. K tomu, aby se to podařilo, musí Rapid porazit v dohrávce 3. kola, která se odehraje, kvůli vytíženosti haly Sluneta, nezvykle v Krásném Březně soupeře z Liberce. Pampuch Liberec je s pěti odehranými zápasy na 8. místě tabulky. Jediné tři body získali liberečtí po domácí výhře nad Turnovem, ve zbylých zápasech vyšli naprázdno. Těsné prohry a sympatický výkon z posledního utkání v Kladně, kde Liberec sice prohrál 4:10, ale zanechal dobrý dojem, jsou varováním před jakýmkoliv podceněním soupeře.

Ten se prezentuje týmovým pojetím, kvalitní obranou a nebezpečnými protiútoky. Libereckým také bude více vyhovovat menší prostor v krásnobřezenské hale. S tím vším se však futsalisté Rapidu musejí vyrovnat a měla by jim k tomu dopomoct totožná sestava, jež nastoupila do utkání proti Jerigu. Fanoušci tak neuvidí na hřišti zraněného Martina Dlouhého a také Tomáše Jelínka s Vítem Sedláčkem. Tréninkové manko nepustí do hry také Martina Macháčka a Filipa Chrudimského.

Jestli si udrží domácí Rapid vítěznou sérii i po šestém utkání se dozvíte v úterý 12.11.2019 od 20:30 na v Krásném Březně. Vstup na utkání je 20 Kčděti do 10 letženy a ZTP mají vstup zdarma.


⇩⇩ PARTNEŘI KLUBU ⇩⇩

● GENERÁLNÍ PARTNER ●

FANUC Czech
– Japonská společnost věnující se průmyslové automatizaci, s níž má bohaté zkušenosti, jenž předává v zemích po celém světě.

● HLAVNÍ PARTNER ●

Statutární město Ústí nad Labem – Magistrát města Ústí nad Labem
– Město Ústí nad Labem podporuje řadu kulturních spolků, zájmových či sportovních klubů, včetně našeho klubu.

● VÝZNAMNÍ PARTNEŘI ●

MK TRANS – www.mk-trans.cz
– Přepravní společnost s působností v ČR i zahraničí.

PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o. – www.perovnausti.cz
– Dlouho fungující a prověřená společnost zaměřená na výrobu pružin různých typů, dle požadavků zákazníka.

● PARTNEŘI ●

HAKO Plus s.r.o. – www.hakoplus.cz
– Komplexní řešení v oblasti slaboproudé a silnoproudé techniky, zabezpečení a monitorování objektů, telekomunikačních systémů a radiové techniky.

SITTECH CZ, s.r.o. – www.sittech.cz
– Dodavatelství, výroba a technický servis v oblasti průmyslového těsnění a izolací, pryžových materiálů a také technických plastů.

Severočeská vodárenská společnost, a.s. – www.svs.cz
– Největší vodárenská společnost v Čechách i v širším středoevropském regionu. Zajišťuje zásobování obyvatelstva pitnou vodou a odvádění a likvidaci komunálních odpadních vod.

Bytostav Ústí s.r.o.www.bytostav-usti.cz
– Tradiční stavební společnost s bohatými zkušenostmi s komplexní revitalizací staveb.

Kebab Maidum
– Nejlepší kebab v Ústí nad Labem!

LDM Productionwww.ldmproduction.cz
– Produkční eventová agentura, organizující akce všeho druhu.

Turistická Chata Tísáwww.turistickachatatisa.cz
– Turistická chata v malebném prostředí Tiských skal s možností kvalitního stravování a ubytování.

Stavebniny u Jarina – Povrlywww.ujarina.cz
– Široký sortiment nářadí, stavebního materiálu pro stavby a drobnou údržbu. Komplexní poradenství zákazníkům.

● MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ●

Sporty Ústíwww.sportyusti.cz
– Profesionální fotografie ze sportovních akcí a zápasů ústeckých sportovních klubů.

Ústecký deníkwww.ustecky.denik.cz
– Nejaktuálnější informace z regionu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *