PŘED ZAČÁTKEM REPREZENTAČNÍ PAUZY ČEKAJÍ 1. FUTSAL LIGU POSLEDNÍ LIGOVÉ ZÁPASY. VE TŘETÍM KOLE NEJVYŠŠÍ SOUTĚŽE VYRÁŽÍ RAPID K DŮLEŽITÉMU UTKÁNÍ NA PALUBOVKU ŽABINSKÝCH VLKŮ BRNO!

Pro oba kluby, které jsou mnohými pasovány na hlavní aspiranty na sestup, se bude jednat o velmi důležité utkání. V podstatě stále nováčci soutěže, vyšli v prvních dvou utkáních nové sezóny bodově na prázdno a to budou chtít v pátek jistě napravit. Z tábora obou týmů se ozývají zprávy o řadě absencí a tak je otázkou, v jaké sestavě se oba kluby představí.

Na straně Rapidu bude jistě chybět zraněná dvojice Daniel Hajaš a brankář Tomáš Votava, kteří v minulém utkání s Libercem utrpěli vážná zranění kolen. Situace je horší u Daniela Hajaše, jenž bude muset podstoupit operační zákrok a čeká ho několikaměsíční rekonvalescence. Rozsah zranění Tomáše Votavy se ukáže v nejbližším týdnu. Kromě těchto hráčů se v Rapid v Brně nebude moct spolehnout ani na trojici Výborný, Tichý, Zajíček.

Dosavadní vystoupení pátečních soupeřů v nové ligové sezóně je zatím bez bodů, když Rapid nejprve prohrál v Chrudimi 1:13 a o týden později na domácí palubovce Liberci 0:5. Ani brněnští Vlci na tom nejsou o moc lépe, když nejprve doma podlehli 0:3 Českým Budějovicím a o týden později prohráli vysoko v Mělníku 1:10. I z tohoto výčtu je zřejmé, o jak důležité utkání pro oba kluby jde. I když se jedná teprve o třetí kolo, může výsledek pátečního utkání hrát rozhodující roli v konečném zúčtování.

Zápas se odehraje v pátek 10.9. od 20:00 ve Sportovní hale Modřice a bude ho řídit dvojice rozhodčích Gasnárek – Šenkýř, kterým bude asistovat třetí rozhodčí Slanina. Stav utkání můžete sledovat na dálku prostřednictvím textového přenosu na webu Onlajny.

PŘEDZÁPASOVÉ OHLASY:

Michal Letzel (předseda Žabinští Vlci Brno) : „Jsme v situaci, kdy s Rapidem nutně potřebujeme vyhrát a zároveň v situaci, kdy nevíme ani přesně, kdo v pátek nastoupí. Ke třem již dříve zraněným oporám, které již nehrály ani v prvních dvou kolech si odvezl z Mělníka další hráč zlomeninu nártu. Díky popsanému začátku sezóny nebudeme ani v tomto zápase favoritem, přesto se to v pátek musíme pokusit nějak přetlačit – třeba jen vůlí a nasazením! ”

Matěj Čapek (předseda FC Rapid Ústí n. L) : „Zápas v Brně bude pro oba týmy velmi důležitý. I přes to, že nebudeme v plném složení, rádi bychom Vlkům vrátili loňské dvě porážky. Cesta k tomuto cíli povede přes maximálně zodpovědný a týmový výkon.”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *