Je to výkon, na kterém se dá stavět, řekl Zápotocký.

Ve druhém utkání nové sezóny 1. Futsal liga zajížděli futsalisté Rapidu na palubovku favorizovaného Helas Brno .

Domácí Helas držel od úvodu utkání míč na svých sálovkách, hráči Rapidu však dokázali zdatně odrážet brněnské útoky a snažili se sami vyrážet do útočných akcí. Helas hrozil nejvíce ze standardních situací, jednu z nich dokázal v 15. minutě přetavit ve vedoucí branku domácích slovenský reprezentant Martin Zdráhal.Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako ten první, domácí byli více na míči, Rapid pozorně bránil a narozdíl od prvního poločasu si připravil i několik vyložených brankových příležitosti. Ty bohužel zůstaly neproměněny, naopak Helas vstřelil stejně jako v prvním poločase jednu branku a to Davidem Cupákem a připsal si tak tři body do tabulky za výhru 2:0. Rapid i přes prohru odehrál s favoritem solidní utkání a podal v porovnání se zápasem na Slavii zlepšený výkon, z něhož se lze odrazit do dalších ligových zápasů, které budou následovat po reprezentační pauze.

To nejbližší odehraje Rapid proti SK Olympik Mělník v pátek 29.9. od 20:30 ve SPORTCENTRUM SLUNETA . Rapid bude chtít využít domácího prostředí a v prvním domácím utkání nové sezóny získat první ligové body.