První zápas Rapid na palubovce Slávie nezvládl a dostal osm!

V úvodním vystoupení 1. Futsal liga čekal na futsalisty Rapidu zápas na palubovce favorizované SK SLAVIA PRAHA futsal .

Slavia se sice brzy ujala vedení, Rapid přesto dokázal svému soupeři v prvním dějství vzdorovat a vytvořit si i několik zajímavých příležitostí, bohužel bez brankového efektu. Naopak Slavia byla produktivnější a v prvním poločase si připsal další dvě branky a do kabin si odnesla poločasové vedení 3:0. Ve druhém poločase byl znát na hráčích Rapidu úbytek sil a Slavia si vytvářela více šancí než v první půli utkání, což se odrazilo také na výsledku utkání. Ten se zastavil na skóre 8:0, když 4 branky vstřelila domácí Slavia v poslední desetiminutovce.

Rapid má nyní volný los, na nějž navazuje reprezentační přestávka, kterou budou chtít futsalisté Rapidu využít k odstranění herních nedostatků. V nejbližším utkání čeká na Rapid zápas na palubovce Helas Brno .