I přes nepříznivou situaci kolem koronaviru COVID-19 se futsalisté české reprezentace střetnou v klíčovém dvojutkání baráže o účast na Mistrovství světa v Litvě proti Chorvatsku. První utkání se odehraje v sobotu na palubovce Chorvatů.

Situace v obou národních výběrech má kvůli koronavirovým opatřením k ideálu daleko. Český výběr absolvoval v Chorvatsku tři tréninky, během nichž se potřeboval dostat do pohody, po měsíční vynucené pauze v nejvyšší české futsalové soutěži.

Povinné testování navíc odhalilo v českém výběru tři pozitivní případy nemoci COVID-19 a tito hráči tak nakonec do Chorvatska neodcestovali. Podobné problémy řeší i Chorvatsko a tak se nejspíše až těsně před utkáním dozvíme, v jakých sestavách oba národní výběry nastoupí.

Česká reprezentace bude spoléhat jistě i na plzeňskou sílu, která se ukázala i proti Rapidu, jenž byl smeten Interobalem Plzeň těsně před vynucenou pauzou vysoko 2:16.

Utkání bude velmi důležité vzhledem k úterní odvetě na české palubovce. Sobotní utkání můžete sledovat na webu ČT Sport od 19:00, případně od 22:05 ze záznamu na přímo v TV na ČT Sport.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *