Rezerva Mělníku je stejně jako Rapid nováčkem 2.ligy, ale oba týmy zatím zažívají naprosto odlišný průběh sezony. Zatímco Rapid o jeden bod vede celou 2.ligu, tak Mělník prohrál všechny dosavadní zápasy a krčí se na předposledním místě tabulky. Na první pohled se tak může zdát, že Rapid je jasným favoritem tohoto zápasu, ale opak je pravdou. Vzhledem k tomu, že Mělník nezískal zatím ještě ani bod, je velice pravděpodobné, že přijede posílena o velké množství hráčů z ligového áčka. Diváci se tak mohou těšit, že uvidí v akci ligové hráče jako jsou Josef Gabčo, Marek Malák nebo Patrik Mažáři.

Rapid bude opět spoléhat na zkušenou dvojici futsalových osobností Filinger, Dlouhý, která bude doplně o dravé mládí. Na svůj střelecký účet bude chtít připsat další zásah Martin Gajdoš, po absenci v minulém utkání se vrací na palubovku další naděje Rapidu Vít Sedláček a Václav Sloup. Naopak v sestavě chybí Tomáš Vobořil a Matěj Čapek.

Na Rapid čeká stejně jako před týdnem velice těžký zápas proti kvalitnímu soupeři. V případě výhry by Rapid mohl navýšit své vedení na prvním místě, v opačném případě by mohl klesnout až na třetí místo. Hostující Mělník má vzhledem k vývoji v tabulce o motivaci jistě postaráno a fanoušky tak opět čeká napínavé utkání, které nemá jasného favorita.

K cestě za třemi body a upevnění první příčky bude potřebná opět Vaše podpora!

Výkop utkání je ve 20:00, vstupné je 30 Kč, děti do 10 let a ženy mají vstup zdarma! Vstup zdarma mají také držitelé vstupenek na basketbalové utkání 1.ligy mezi Sluneta Ústí nad Labem a Dekstone Tuři Svitavy! Tato výhoda se vztahuje také na držitele pernamentek. Neváhejte a využijte možnost vidět dva halové sporty v jeden den a na jednom místě!

Těšíme se na Vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *