REPREZENTAČNÍ PAUZA JE JIŽ MINULOSTÍ PRO VŠECHNY PRVOLIGOVÉ TÝMY A TAK SE 1. FUTSAL LIGA ROZJÍŽDÍ OPĚT NA PLNÉ OBRÁTKY. NA RAPID ČEKÁ V PÁTEK, PO DVOU VÝHRÁCH V ŘADĚ, NÁROČNÝ DUEL NA PALUBOVCE OLYMPIKU MĚLNÍK!

Páteční souboj v hale mělnického Gymnázia přinese zápas mezi celky, které mají shodný počet 6 bodů. Zatímco pro Rapid se však bude jednat již o pátý zápas ligové soutěže, pro Mělník se bude, díky delší reprezentační pauze zaviněné nominací Jiřího Vokouna na MS v Litvě, jednat teprve o třetí ligový zápas této sezóny. Z toho je zřejmé, že Mělník dosavadní dvě utkání zvládl vítězně, když nejprve přehrál liberecký FTZS a zvítězil 5:3, aby o týden později doma deklasoval Žabinské Vlky Brno vysoko 10:1.

Mělník i díky návratu Josefa Gabča a Jiřího Vokouna bude patřit v letošní sezóně mezi černé koně nejvyšší soutěže a dosavadní výkony svěřenců Jakuba Němce dávají těmto prognózám za pravdu.

To Rapidu se úvod sezóny příliš nevydařil, když nejprve prohrál vysoko v Chrudimi, následně podlehl na domácí palubovce Liberci 0:5. V posledních dvou zápasech však hráči Rapidu vytěžili maximální počet 6 bodů a připsali si důležité body v zápasech s konkurenty v boji o udržení prvoligové příslušnosti. Na dvě výhry v řadě bude chtít Rapid pod taktovou trenéra Martina Dlouhého navázat také bodovým ziskem z Mělníka.

Jisté je však to, že se nebude moct spolehnout z různých důvodu na brankáře Klečku s Votavou a také na Tichého, Zajíčka a zraněného Hajaše. Zápas se odehraje v pátek 1.10. od 20:00 ve Sportovní hale Gymnázia Mělník a bude ho řídit dvojice rozhodčích Kaštánek – Dragoun, kterým bude asistovat třetí rozhodčí Cichra. Stav utkání můžete sledovat na dálku prostřednictvím textového přenosu na webu Onlajny.

PŘEDZÁPASOVÉ OHLASY:

Jakub Němec (trenér SK Olympik Mělník) : „S Ústím to pro nás bude zápas prakticky po měsíci, což je velký výpadek z rytmu. Navíc nás během reprezentační přestávky potkalo velké množství zdravotních komplikací, takže se nedařilo ani pořádně trénovat. Proto má Ústí velkou výhodu, navíc může hrát v pohodě, protože dokázali dvakrát zvítězit. Věřím však, že kluci budou o to víc nažhavený na mistrovský zápas a navážeme třemi body na začátek sezony. ”

Matěj Čapek (předseda FC Rapid Ústí n. L) : „V pátek nás čeká utkání na palubovce mělnického Olympiku. Jedná se o tým, který když mu vše sedne, dokáže potrápit i ty největší favority, obzvlášť na domácí palubovce. Mělník je z mého pohledu černý kůň celé letošní sezóny a do vzájemného utkání nastoupí jako jasný favorit. Přesto uděláme maximum pro to, abychom navázali na dvě výhry v řadě. K bodovému zisku povede cesta pouze přes stoprocentní výkon a maximální zodpovědnost všech hráčů Rapidu.”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *