RAPID PO TÝDENNÍ PAUZE, ZAPŘÍČINĚNÉ ODLOŽENÝM UTKÁNÍM S PLZNÍ,ODEHRAJE V PÁTEK ZÁPAS NA PALUBOVCE PRAŽSKÉ SLAVIE, KAŽDOROČNÍHO ASPIRANTA NA NEJVYŠŠÍ PŘÍČKY V 1. FUTSAL LIZE.

Slavia vstoupila do sezóny pod vedením trenéra Davida Friče jako semifinalista loňského ročníku nejvyšší soutěže a letošní ambice sešívaných nejsou o nic skromnější. Slavia spoléhá na stálé jádro týmu, které je kombinací českých a slovenských reprezentantů, kteří jsou doplněni o naturalizovaného Severomakedonce Daniela de Sousu. Slavie je momentálně na 4. místě tabulky a po šokující prohře na palubovce Žabinských Vlků si drží šňůru tří zápasů v řadě. Tu by chtěli Slávisté prodloužit i v pátek a to i vzhledem k loňským vzájemným zápasům, kdy ani v jednom případě nedokázali Rapid porazit (8:8, 4:4).

To ambice Rapidu jsou rozhodně skromnější. Svěřenci Martina Dlouhého, který nebude v pátek na lavičce svého mužstva z důvodu koronavirové nákazy, vstoupili do sezóny s cílem zachránit se v 1. Futsal lize. K tomuto cíliRapid nakročeno slibně, když po třech výhrách má na kontě 9 bodů a je na průběžném 9. místě tabulky. Druhá polovina tabulky je však nesmírně vyrovnaná a může rozhodovat každý uhraný bod. Přesto, že Rapidu bude chybět hlavní kouč, kromě něj také Jaroslav Zápotocký, Petr Zajíček či zraněná dvojice Daniel Hajaš a Tomáš Votava, pojede do haly Eden s touhou navázat na předchozí dva vzájemné duely a na první poločas posledního zápasu proti Svarogu.

Zápas se odehraje v pátek 5.11. od 20:00 ve sportovní hale Eden v Praze a bude ho řídit dvojice rozhodčích Nešněra – Řeháček, kterým bude asistovat třetí rozhodčí Milner. Utkání můžete sledovat na dálku prostřednictvím textového přenosu na webu Onlajny.

PŘEDZÁPASOVÉ OHLASY:

Jan Křemen (SK Slavia Praha) : „S Ústím nemáme moc krásnou bilanci, takže to budeme chtít napravit a zvítězit. Potýkáme se trochu s koncovkou, ale věřím, že to už obrátilo k lepšímu a že se tentokrát vyhneme i dramatické koncovce utkání a naladíme se dobře na blížící se derby.“

Tomáš Mrázek (FC Rapid Ústí n. L) : „Slavia nám má určitě co vracet vzhledem ke vzájemným výsledkům v loňské sezóně. Zápasy proti týmům z TOP5 jsou vždy svátkem. Nejdeme však utkání jenom odehrát, věřím, že se vybičujeme k maximálnímu výkonu a Slavii znepříjemníme roli jasného favorita utkání.”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *