Je to tu! Rapid dnes přivítá na domácí půdě, v rámci 3.kola 2.ligy západ, tým HERD HRADIŠTĚ!

Oba týmy nastoupí do utkání v rozdílném rozpoložení. Zatím, co si Rapid jako nováček 2.ligy připsal dvě výhry po vítězstvích 5:4 doma nad Jerigem Plzeň a venku na hřišti Interobalu Plzeň „B“, tak HERD Hradiště má bilanci naprosto opačnou. Ze dvou domácích utkání si odnesl dvě prohry – od Kladna 4:7 s Mladou Boleslaví dokonce 2:14. Přesto by bylo obrovskou chybou dnešního soupeře podcenit. Hradiště nastupuje ve druhé lize už třetí sezonou a za tu dobu tento tým nasbíral řadu zkušeností. Největší oporou hostujícího týmu je Jindřich Eisenreich (25 let), který má zkušenosti z první ligy, kde oblékal dres Bohemians 1905 a pražské Slavie. Tento hráč má na svém kontě také několik startů v reprezentaci do 21 let. HERD ukázal svou kvalitu například v domácím pohárovém utkání proti Spartě, která nastoupila v plné sestavě i s největší hvězdou Wildem, který ve své bohaté kariéře oblékal dres i španělské Barcelony.

Rapid se v dnešním utkání bude muset obejít bez Tomáše Vobořila, který bude v době utkání hrát fotbalové utkání v nižší německé soutěži. Naopak Martin Gajdoš, prozatím nejlepší střelec 2.ligy, v sestavě chybět nebude, přesto, že je v nominaci na reprezentační sraz. Z toho byl ale na dnešní utkání uvolněn a bude tak moct dnes nastoupit v dresu Rapidu.

Jak utkání dopadne? To můžete zjistit osobně přímo v hale ve Sportcentru Sluneta. Výkop utkání je v 18:30, hale je otevřena od 18:00. Vstup je 30 Kč, ženy a děti do 10 let mají vstup zdarma. V poločasové přestávce bude vylosován z platných vstupenek výherce zájezdu pro 2 osoby na fotbalový zápas italské Serie A mezi AC Milán a Juventusem Turín. Kromě toho bude v přestávce soutěž o poukazy do Café Alibi a CareCentra.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *