DEN PŘED DŮLEŽITÝM ZÁPASEM „A“ TÝMU PROTI ŽABINSKÝM VLKŮM, HOSTIL RAPID TŘETÍ TURNAJ 1. DOROSTENECKÉ A JUNIORSKÉ LIGY. PO ODSTOUPENÍ SVAROGU TEPLICE Z MLÁDEŽNICKÝCH SOUTĚŽÍ, ČEKAL NA RAPID V KATEGORIÍCH U19 A U17 POUZE BANÍK CHOMUTOV.

Dorostenci kategorie U17 hostili v krajském derby stejně starou kategorii Baníku Chomutov. Ten doposud do tabulky zaznamenal jediný bod a tak bylo jasné, že jasným favoritem bude Rapid. Ten si šel od začátku utkání za vítězstvím, kterému položilo základ čtyřbrankové vedení po prvním poločase. Ve druhém dějství dostali větší časový prostor i méně vytížení hráči a zápas tak splnil očekávání Rapidu, který zůstává bez ztráty bodu na čele tabulky 1. Dorostenecké ligy.

FC Rapid Ústí nad Labem U17 – FC Baník Chomutov U17 6:0 (4:0)

Sestava Rapidu: Orság – Zápotocký Jiří (C), Zápotocký Jaroslav, Maxa, Gajdoš – Schorsch, Makula, Dunka, Lacko

Branky Rapidu: Gajdoš Jan 2, Lacko, Zápotocký Jiří, Zápotocký Jaroslav, Dunka

Na kategorii U19 čekal také zápas proti Baníku Chomutov. Ten má v kategorii U19 velmi kvalitní kádr v čele s oporou chomutovského „A“ týmu Filipem Gedeonem. Vzhledem k tomu, že U19 Rapidu má velmi úzký výběr v této kategorii, byla opět doplněna o mladší hráče. Od začátku utkání se hrál vyrovnaný zápas, Chomutov byl více na míči, Rapid pozorně bránil a vyrážel do rychlých brejků. Na vedoucí branku Chomutova zareagoval vyrovnávací trefou Jiří Zápotocký po skvělé souhře s bratrem Jaroslavem, Chomutov si však vedení vzal do poločasu zpět po brance z volného kopu. I když Rapid hrál se svým soupeřem rovnocennou partii, v závěru zápasu už byl vidět zřetelný úbytek sil a U19 si tak na své první body do tabulky bude muset ještě počkat.

FC Rapid Ústí nad Labem U19 – FC Baník Chomutov U19 1:4 (1:2)

Sestava Rapidu: John – Zápotocký Jiří (C), Koňa, Zápotocký Jaroslav, Tamáš – Schorsch, Dunka, Maxa, Bajger – Makula

ŽK Rapidu: Tamáš

Branka Rapidu: Zápotocký JiříNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *