Ve stínu konce litoměřického Gardenlinu ve futsalových soutěžích, se opět roztáčí kolotoč zápasů v nejvyšších soutěžích a ani 2. Liga není výjimkou. Na Rapid čeká další z nepříjemné série tří utkání v řadě na palubovkách soupeřů. Po výhře 7:3 na palubovce Chotěboře čeká na futsalisty Rapidu další nečitelný soupeř – Pampuch Liberec.

Rapid vstoupil do sezóny výborně a po třech utkáních je jediným celkem s plným bodovým ziskem a logicky také na prvním místě druholigové tabulky. V pátek nastoupí hráči Rapidu k dalšímu důležitému utkání, tentokrát na palubovce nováčka soutěže Pampuchu Liberec, jenž si zatím v dosavadním průběhu soutěže vede dobře a s vyrovnanou bilancí 1 výhra, 1 remíza, 1 porážka a čtyřmi body na kontě je na 7. místě tabulky, což je na nováčka soutěže slušná bilance. O tom, že na Rapid nečeká vůbec jednoduchý soupeř svědčí i to, že Liberec dokázal na domácí palubovce otočit vývoj utkání s Českými Budějovicemi, se kterými prohrával už 4:2, aby nakonec 5:4 zvítězil. Ve třetím kole přivítal domácí Pampuch chomotovský Baník a zrodila se z toho remíza 4:4. Z toho je jasné, že Pampuch bude silný především na domácí palubovce, kde letos ještě neprohrál.

A v jakém složení Rapid do Liberce pojede? Kvůli zraněnému tříslu bude chybět Matěj Klier, zdravotní problémy nepustí do hry stále ani Adama Virta, Filipa Chrudimského a Víta Sedláčka. Pracovní povinnosti zase Martina Macháčka a Jiřího Barana. K dispozici naopak bude opět Jiří Chmelan a nová posila Rapidu, juniorský reprezentant Dalibor Slepčík.

Výkop tohoto duelu je v pátek 19.10. v 19:30 ve sportovní hale TUL Harcov v Liberci. Zápas budou řídit rozhodčí Michal Milner a Zdeněk TrlidaDelegátem utkání bude Zbyněk Poppr. Utkání můžete sledovat na dálku díky textovému onlajnu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *