Čtvrtý ze sedmi „turnajů“ 1. Juniorské ligy futsalu odehrají junioři Rapidu v Brně, kde se střetnou s domácím Helasem a Tangem Hodonín. Při pohledu na tabulku je jasné, že se bude jednat s velkou pravděpodobností o jedny z klíčových zápasů ve snaze probojovat se do závěrečné Final Four v kategorii U17.

„Sedmnáctka“ Rapidu je se 16 body na průběžném 4. místě tabulky a je tak na pozici zaručující závěrečnou Final Four, jež rozhodne o vítězi Juniorské ligy. V závěsu na 5. místě je však se 13 body a zápasem k dobru právě brněnský Helas, který tradičně patří k největším favoritům celé soutěže. Střelecky táhne Helas především Janis Stambolidis, který je s 12 zásahy druhým nejlepším střelcem soutěže.

Ani Hodonín není v kategorii U17 bez šance na Final Four. Aktuálně se totiž nachází na 7. místě tabulky s 9 body a tak i zápas proti Hodonínu bude velice důležitý vzhledem k vývoji v tabulce.

Opačné starosti má „devatenáctka“ Rapidu, která kvůli nedostatku hráčů této věkové kategorie, nastupuje s hráči o několik let mladšími, přesto zanechává v zápasech dobrý dojem. A na minulém turnaji v Chomutově dokonce získala první výhru proti České Lípě a odpoutala se z posledního místa v tabulce. Přesto „devatenáctka“ nebude v utkáních proti Helasu a Tangu favoritem a jakýkoliv bodový zisk by byl příjemným překvapením.

Jak celý turnaj, který se koná v sobotu 4.1. v brněnské hale Královo Pole, dopadne, vás budeme informovat na našem webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *