S VELKOU PRAVDĚPODOBNOSTÍ KLÍČOVÝ ZÁPAS SEZÓNY SEHRAJÍ V PÁTEK FUTSALISTÉ RAPIDU. TI SE VYPRAVÍ NA PALUBOVKU PŘEDPOSLEDNÍ ČESKÉ LÍPY. PRO OBĚ MUŽSTVA SE JEDNÁ O EXISTENČNÍ UTKÁNÍ, KTERÉ MŮŽE HRÁT VELKOU ROLI V ZÁCHRANÁŘSKÝCH POČTECH.

Ty jsou zatím zřejmé. Česká Lípa, která je na předposledním místě tabulky, potřebuje v pátečním utkání nutně zvítězit, aby se vrátila před finišem soutěže do hry o záchranu. Démoni momentálně ztrácí tři body na desáté Žabinské Vlky a šest bodů na Rapid. Česká Lípa a Žabinští Vlci mají však v závěru soutěže příznivější los a pokud by Rapid v České Lípě prohrál, mohl by mít ještě velké starosti s udržením v soutěži i přes současný solidní šestibodový náskok.

Domácí Česká Lípa zareagovala na důležitost utkání angažováním několika nových hráčů. Nejznámějším jménem je Radek Hrdý, hráč, zkušený prvoligový hráč, který prošel řadou českých klubů včetně Rapidu. Kromě něho Česká Lípa posílila také o několik hráčů z vyšších mládežnických fotbalových soutěží.

To kádr Rapidu zůstal přes reprezentační pauzu beze změn, do utkání v České Lípě však přesto nezasáhne karetně potrestaný Petr Výborný a po zranění kolene ani Petr Tichý. První vzájemné utkání v této sezóně vyhrál Rapid v poměru 2:1 a na tento výsledek by rád navázal i v České Lípě.

Zápas se odehraje v pátek 11.2.2022 v Městské sportovní hale v České Lípě od 20:30 a bude ho řídit dvojice rozhodčích Černý – Vlašič, kterým bude asistovat třetí rozhodčí Cichra. Stav utkání můžete sledovat na dálku prostřednictvím  textového přenosu na webu Onlajny.

PŘEDZÁPASOVÉ OHLASY:

Karel Kruliš (trenér FC Démoni Česká Lípa) : „V pátek nám nezbývá nic jiného než zápas zvládnout a urvat všechny body .Na to se celou pauzu připravujeme a pevně věřím, že zápas zvládneme. “

Matěj Čapek (předseda FC Rapid Ústí nad Labem) : „ V pátek nás čeká zápas na palubovce České Lípy. Uvědomujeme si důležitost utkání pro oba celky. Věřím, že po delší herní pauze předvedeme kvalitní výkon, odvezeme si všechny body a přiblížíme se záchraně. “

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *