KRAJSKÉ DERBY JE TU! RAPID PŘIVÍTÁ V PÁTEK OD 20:00, NA DOMÁCÍ PALUBOVCE NA SLUNETĚ, CHOMUTOVSKÝ BANÍK! A UTKÁNÍ SLIBUJE DRAMATICKOU PODÍVANOU, V NÍŽ MAJÍ OBĚ MUŽSTVA O CO HRÁT. CHOMUTOV BUDE BOJOVAT O BODOVÝ ZISK DŮLEŽITÝ K ZÁCHRANĚ V SOUTĚŽI, RAPID SE BUDE SNAŽIT O UDRŽENÍ NADĚJE NA MEDAILOVÉ UMÍSTĚNÍ.

Rapid v minulém kole přerušil sérii tří porážek v řadě a v těžkém utkání udolal liberecký Pampuch výsledkem 6:5Díky této výhře se Rapid posunul na čtvrtou příčku tabulky s pětibodovou ztrátou na třetí Jablonec, na nějž však čeká v tomto kole lídr z Českých Budějovic, jenž si nemůže dovolit zaváhání v boji o postup do nejvyšší soutěže.

Baník Chomutov má, jak bylo zmíněno, také o co hrát. Jeho starosti však souvisí s opačným pólem tabulky. Chomutov je momentálně na 8. místě s 15 body a minimálním náskokem na týmy za sebou. Je tedy jasné, že jakýkoliv bodový zisk by byl pro chomutovský tým, jenž se vzchopil až v druhé polovině sezóny, úspěchem. Otazník se vznáší nad sloužením chomutovského týmu, který se v průběhu sezóny schází v různém složení, což vede k nečitelnosti tohoto soupeře. Chomutovský Baník se však nebojí dávat šanci mladým hráčům a tak je možné, že fanoušci uvidí večer na Slunetě mládežnického reprezentanta a nejlepšího střelce Chomutova Tomáše Tykala. Mezi další zajímavá jména chomutovského týmu patří Filip Gedeon, junior a syn bývalého známého ligového fotbalisty Patrika Gedeona. Velkou oporou chomutovských je také brankář Václav Šlégr, reprezentant malé kopané a brankář se skvělou hrou nohou. Právě brankář Chomutova byl jednou z hlavních postav podzimní remízy 5:5  v utkání, v němž Rapid nepředvedl zrovna přesvědčivý výkon.

I podzimní utkání by mělo být pro domácí Rapid motivací k zisku tří bodů. Jak je na tom po týdnu kádr Rapidu? Chybět budou stále zranění Petr Tichý, Dalibor Slepčík,  Tomáš Mrázek a Vít Sedláček. K dispozici nebude stále ani Martin Gajdoš, Matěj Klier a Martin Macháček. V nominaci hrajícího trenéra Martina Dlouhého bude i tentokrát patnáctiletý junior Daniel Hajaš, který bude čekat na svou šanci stát se nejmladším hráčem, který kdy nastoupil za Rapid ve 2. lize. Dokáže se Rapid opět vyrovnat s velkým množstvím absencí? Zvládne Rapid krajské derby a udrží se v kontaktu se třetím místem? Odpovědi na tyto otázky dostanete již dnes večer.

Utkání začíná ve 20:00 na Slunetě. Vstup je 20 Kč, děti do 10 let, ženy a ZTP mají vstup zdarma. Utkání bude řídit dvojice rozhodčích Nagy, Vrtal. Delegátem utkání bude pan Drobný.

Přijďte podpořit  hráče Rapidu v tomto těžkém utkání. Jste zváni!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *