Druhý zápas v řadě, proti dlouhodobě nejúspěšnějšímu celku českého futsalu, čeká dnes na futsalisty Rapidu. Ti se v 18. kole 1. FUTSAL Ligy utkají s FK Chrudim a budou chtít navázat na páteční mimořádný večer, v němž Rapid dělily od bodového zisku pouhé čtyři vteřiny.

Rapid v pátečním utkání podal výkon na hranici svých současných možností, několikrát ho zachránila branková konstrukce a výborně chytající Daniel Klečka v brance Rapidu. Přesto Rapid podal skvělý týmový a obětavý výkon, na nějž bude chtít navázat i v nedělním utkání na domácí palubovce. Trenér Martin Dlouhý se bohužel nebude moct spolehnout kromě kapitána Dominika Ostráka také na Tomáše Jelínka, který obdržel v Chrudimi 4. žlutou kartu v sezóně, což znamená distanc na jeden zápas.

Chrudim bude chtít nedělní utkání rozhodnout mnohem dříve než v pátek a potvrdit tak roli jasného favorita, aspiranta na titul a účastníka futsalové Ligy Mistrů. Jestli Rapid dokáže svého soupeře opět potrápit nebo si Chrudim připíše hladkou výhru, to budete moc sledovat prostřednictvím komentovaného livestreamu.

Nedělní utkání se odehraje ve Sportcentru Sluneta v Ústí nad Labem od 20:00 a bude ho řídit dvojice rozhodčích Nagy – Šmíd. Utkání se odehraje kvůli bezpečnostním opatřením bez diváků, sledovat ho však můžete prostřednictvím živého přenosu na youtube channelu Sport_Overtime. Utkání bude zprostředkováno také prostřednictvím textového přenosu na webu Onlajny.

PŘEDZÁPASOVÉ OHLASY:

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „V odvetě s Ústím se musíme prezentovat daleko lépe, než v prvním vzájemném zápase, kdy jsme byli hluboko pod naší úrovní. Máme příležitost hrát se stejným mužstvem a ukázat zlepšení. Pro hlavy hráčů je nutné předvést skvělý výkon, kterému chceme od začátku jít naproti.“

Matěj Čapek (hráč/místopředseda FC Rapid Ústí n. L) : „V neděli se utkáme opět s Chrudimí, tentokrát na domácí palubovce v Ústí nad Labem. Našim cílem bude navázat na náš páteční výkon, i když to bude velice těžké. Chrudim bude chtít o vývoji utkání rozhodnout dříve než v pátek a já si přeju, abychom opět byli důstojným soupeřem a potvrdili, že se nám pomalu ale jistě daří adaptovat na nejvyšší soutěž.“

Plakát FC Rapid Ústí nad Labem - FK Chrudim
Plakát FC Rapid Ústí nad Labem – FK Chrudim

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *