1.Futsal liga je zpět! Rapid se ve své obnovené premiéře utká v neděli 10.1. od 18:00 na palubovce Interobalu Plzeň, hlavního aspiranta na titul v letošním ročníku nejvyšší soutěže.

Do utkání, které bude řídit dvojice rozhodčích Laštovička – Dragoun, vstoupí jako jasný favorit domácí Interobal, který se netají ambicemi na zisk letošního titulu v nejvyšší české futsalové soutěži. Tomu odpovídá také kádr nedělního soupeře Rapidu, který je složen z řady reprezentantů českého a slovenského národního týmu.

Za všechny lze jistě jmenovat kanonýra Michala Seidlera, Tomáše Vnuka, Michala Holého či nejnovější plzeňskou akvizici, reprezentačního brankáře Ondřeje Vahalu. Oba nedělní soupeři se již v této sezóně utkali a pro Rapid utkání nedopadlo dobře. Plzeň v Ústí vyučovala vysokou futsalovou školu a Rapid po špatném výkonu prohrál 2:16. Svěřenci Martina Dlouhého tak budou chtít v utkání proti jasnému favoritovi napravit dojem z prvního vzájemného střetnutí a odehrát v Plzni důstojnou partii.

Utkání, které začíná v 18:00 v plzeňské sportovní hale Lokomotiva můžete sledovat prostřednictvím komentovaného živého přenosu na FB stránce Interobalu Plzeň. Utkání bude zprostředkováno také prostřednictvím textového přenosu na webu Onlajny.

PŘEDZÁPASOVÉ OHLASY:

Tomáš Vnuk (hráč Plzně): „Za mě je Ústí úplně ideální soupeř na rozehrání. Poté nás čekají těžké zápasy se Slavií, Teplicemi a Chrudimí. Můžeme si s Ústím vyzkoušet všechny herní situace, které jsme mohli za tu dobu zapomenout. Je to podobné jako vstup do nové sezony, tudíž je důležité se odrazit výhrou.“

Martin Dlouhý (trenér FC Rapid Ústí n. L): „Máme radost, že se v této nelehké době podařilo opětovně zahájit 1. ligu a můžeme se tak alespoň částečně vrátit k tomu, co máme tak rádi. V utkání proti Plzni můžeme jenom překvapit a získat další cenné zkušenosti, které bychom měli v budoucnu zužitkovat. Přesto, že je favorit utkání jasně daný, je naším cílem odehrát v Plzni důstojnou partii.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *