V DOHRÁVCE 9. KOLA 1. FUTSAL LIGY SE DNES RAPID UTKÁ S JIŽ TRADIČNÍM CELKEM NEJVYŠŠÍ SOUTĚŽE, TÝMEM SK OLYMPIK MĚLNÍK!

A bude to právě domácí Olympik, který půjde do utkání jako favorit. Mělník je s 12 body na 8. místě tabulky a příčky zajišťující play-off chtějí svěřenci trenéra Jakuba Němce okupovat i po posledním kole. Mělníku, který je silný především právě v domácím prostředí, se podařilo zacelit mezery po odchodech několika opor a Mělníku se tak daří více, než futsalová veřejnost očekávala.

V dosavadním průběhu sezóny vyniká v dresu mělnického Olympiku především Jakub Moravec, tento technický hráč je s 11 brankami nejlepším střelcem úterního soupeře Rapidu. V Mělníku je ale také řada dalších kvalitních hráčů jako jsou Dominik Šup či bývalý hráč Rapidu Radek Hrdý.

Rapid nastoupí do utkání v již tradičním složením akorát již bez Dominika Ostráka, který přestoupil do pražské Slavie. Do utkání proti Mělníku tak povede Rapid jako kapitán Tomáš Jelínek, který bude chtít potvrdit roli nejproduktivnějšího hráče Rapidu v této sezóně. Jisté je také to, že na Rapid čeká velmi náročné utkání na palubovce soupeře, který v domácím prostředí dokáže hrát vyrovnanou partii i s těmi nejlepšími týmy. Pokud se Rapidu podaří v Mělníku zvítězit, odpoutá se z posledního místa tabulky a přiblíží se 8. místu zaručující vyřazovací boje.

Utkání se odehraje v hale gymnázia v Mělníku od 20:30 a bude ho řídit dvojice rozhodčích Milner – Vrtal. Utkání se odehraje kvůli bezpečnostním opatřením bez diváků, sledovat ho však můžete prostřednictvím živého přenosu na FB stránce Mělníku. Utkání bude zprostředkováno také prostřednictvím textového přenosu na webu Onlajny.

PŘEDZÁPASOVÉ OHLASY:

Lukáš Nečas (hráč SK Olympik Mělník) : „V úterý nás čeká dohrávka s nováčkem z Ústí, se kterým to určitě bude hodně těžké utkání. Sice je Rapid zatím poslední, ale jeho výkony, dle mého názoru, tomu úplně neodpovídají. Dokázali doma porazit Českou Lípu, remízovat s dobře hrající Slavií, v Liberci také získali bod a málem dokonce obrali o body Chrudim. Pro nás to bude zápas, ve kterém budeme muset jednoznačně získat všechny body, abychom udrželi krok s týmy před námi a vylepšili si pozici v boji o playoff. Věřím, že se nám podaří zachytit začátek utkání, s čímž máme dlouhodobě problém, budeme diktovat tempo hry po celých 40 minut a všechny body zůstanou na Mělníku!“

Tomáš Votava  (brankář FC Rapid Ústí nad Labem): „ V Mělníku očekáváme těžké utkání, které bude plné soubojů, jak to už v Mělníku, který je na domácí palubovce velmi silný, bývá. Doufám, že do utkání nastoupíme koncentrovaně a že se poučíme z chyb z minulých zápasů v obranné hře, protože to je jediný předpoklad k tomu, abychom v Mělníku uspěli. “

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *