Prvoligová sezóna se blíží ke svému startu a jednotlivé kluby finišují se sestavením svých kádrů. Výjimkou není ani Rapid, který po dlouhé době mlčení zveřejňuje první změny v kádru.

V tomto článku se budeme věnovat odchodům z kádru Rapidu. Rapid se v premiérové sezóně v 1. Lize nebude moct spolehnout na trio hráčů z minulé sezóny.

Tomáš Vobořil v utkání proti Pampuch Liberec

První a asi nejcitelnější ztrátou je odchod Tomáše Vobořila do FTZS Liberec. Tento skvěle technicky vybavený hráč si v uplynulé sezóně připsal 16 startů a 10 vstřelených branek v dresu Rapidu a výraznou měrou se tak podílel na historickém postupu do první ligy. Tomášovi děkujeme za jeho služby a přejeme hodně štěstí v další futsalové kariéře.

Nové působiště v podobě libereckého FTZS si vybral i Jiří Novotný, velezkušený hráč s bohatými reprezentačními zkušenostmi přišel vypomoct Rapidu v závěru uplynulé sezóny (2 zápasy), kdy byl stěžejní především v utkání na palubovce Jablonce, kde vstřeleným hattrickem pomohl k výhře 8:6. I Georgovi, jak se tomuto hráči přezdívá, děkujeme za výpomoc v závěru minulé sezóny.

Posledním odchodem je přestup Lukáše Kroka do týmu Boca Juniors Krupka. Lukáš si v uplynulé sezóně připsal 12 startů a 14 vstřelených branek. Také Lukášovi děkujeme za jeho služby v našem klubu.

Lukáš Krok v utkání proti Jerigu Plzeň

Vedení klubu usilovně řeší náhradu za tyto hráče. V nejbližších dnech vám představíme první posily a informace k blížícímu se startu sezóny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *