NOVÁ SEZÓNA SE NEZADRŽITELNĚ BLÍŽÍ A V KÁDRU RAPIDU NASTÁVAJÍ PRVNÍ ZMĚNY. V TÝMU SKONČILO TRIO KROK, CHMELAN, SLEPČÍK. PRVNÍ POSILOU JE TOMÁŠ VOBOŘIL!

Druholigová sezóna začíná poslední zářijový týden, ale jednotlivé kluby se už scházejí k prvním tréninkům před nadcházející sezónou a jejich kádry doznávají prvních změn. Ty se nevyhnou ani Rapidu a jeho dres tak v nové sezóně s jistotou neoblékne trojice hráčů Lukáš Krok, Jiří Chmelan a Dalibor Slepčík.

Lukáš Krok v nejbližších dnech zamíří na roční hostování do celku divizního nováčka Spartak Perštejn. I druhý z tria, Jiří Chmelan, oblékne dres tohoto klubu. Tam zamíří z Baníku Chomutov, z něhož hostoval i v Rapidu. Zajímavostí, že hrajícím trenérem obou hráčů bude v Perštejně další bývalý hráč Rapidu David Filinger.

Dalibor Slepčík, mládežnický reprezentant ČR, který v Rapidu hostoval ze zaniklého Gardenline Litoměřice, využil nabídku divizního týmu Boca Ústí nad Labem. Všem hráčům děkujeme za výkony v dresu Rapidu a přejeme hodně štěstí v nových působištích.

Změny však nastávají i opačným směrem. První posilou Rapidu pro novou sezónu je Tomáš Vobořil, který přichází z Chemcomexu Praha. Tomáš Vobořil se do Rapidu vrací po roční odmlce, kterou strávil v prvoligových klubech Svarog Teplice a SK Olympik Mělník. Tomáš Vobořil si do Rapidu přinese skvělou bilanci z minulé sezóny, v níž v dresu Teplic a Mělníku nasbíral celkem 19 prvoligových startů a 21 kanadských bodů za 9 vstřelených branek a 12 asistencí. Mimo těchto dvou klubů nastupoval v minulosti také za pražskou Spartu či českolipské Démony.

Věříme, že Tomáš naváže na své prvoligové výkony a bude patřit k oporám týmu stejně jako v premiérové sezóně Rapidu ve 2. lize. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *