PO DOMÁCÍ PRVOLIGOVÉ PREMIÉŘE PROTI JEDNOMU Z ASPIRANTŮ NA TITUL, PRAŽSKÉ SPARTĚ, ČEKÁ NA RAPID A ÚSTECKÉ SPORTOVNÍ FANOUŠKY DALŠÍ LAHŮDKA – V PONDĚLÍ PŘIJEDE DO ÚSTÍ HLAVNÍ FAVORIT NA TITUL, SK INTEROBAL PLZEŇ!

INFORMACE O UTKÁNÍ

V pondělí čeká na futsalisty Rapidu, po úvodních dvou prohrách, další velice těžký zápas. Na Slunetu totiž přijedou futsalisté Interobalu Plzeň, tedy tým, jenž je právem označován futsalovou veřejností jako hlavní favorit letošního ročníku 1. Futsal Ligy.

Plzeň potvrzuje své vysoké ambice od úvodu soutěže a v úvodních dvou zápasech si připsala dvě domácí výhry (5:0 vs. FTZS Liberec, 8:0 vs. DÉMONI Česká Lípa), po nichž má zatím stoprocentní bilanci. Plzeň těží ze své dlouhodobě nastavené koncepce klubu a také ze stabilního kádru, který před sezónou navíc posílil vítěz posledního ročníku ankety Futsalista roku Michal Seidler. Spolu s ním spoléhá Interobal na řadu dalších reprezentantů jako jsou Tomáš Vnuk, Michal Holý či po zranění se vracející Lukáš Rešetár. Opomenout nelze ani slovenské reprezentanty Matúše Ševčíka a Gabriela Ricka.

To Rapid zažívá naprosto opačný vstup do sezóny. Po ne úplně ideální přípravě Rapid podlehl v úvodním utkání favorizované Spartě 1:6, aby pak o týden později podlehl Helasu Brno na jeho palubovce vysoko 5:12. Rapid tak čeká na první prvoligové body a málokdo očekává, že by se na tom mělo něco změnit i po utkání, které by se dalo přirovnat k souboji Davida s Goliášem.

Rapid může těšit alespoň fakt, že se do sestavy vrací dvojice Petr Tichý a Petr Výborný. Trenér Martin Dlouhý naopak nemůže opět počítat s dvojicí Patrik Mažári, Martin Gajdoš, ke kterým se přidal i juniorský reprezentant Daniel Hajaš.

Podaří se Rapidu překvapit svého soupeře i futsalovou veřejnost nebo potvrdí Interobal Plzeň pozici jasného favorita utkání?

To se dozvíš v pondělí na Slunetě!

Buď u toho, budeme potřebovat tvou podporu!

Těšíme se na tebe!

ZMĚNY V KÁDRECH

FC RAPID ÚSTÍ NAD LABEM

odchody: Tomáš Vobořil, Jiří Novotný (oba FTZS Liberec), Radek Hrdý (SK Olympik Mělník), Lukáš Krok (Boca Juniors Krupka)


příchody: Dominik Ostrák (MŠK Žilina Futsal), Patrik Mažári (SK Olympik Mělník), Václav Koc (FC Jerigo 1994 Plzeň), Lukáš Mach (Lokomotif UL)

SK INTEROBAL PLZEŇ

odchody: Martin Zdráhal

příchody: Michal Seidler (AC Sparta Praha), Gabriel Rick (AC Sparta Praha), Matúš Ševčík (MŠK Žilina Futsal),

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Utkání se odehraje v pondělí 28.9.2020 od 19:30 v hale SPORTCENTRUM SLUNETAUtkání bude řídit rozhodčí Jiří Lasch, kterému budou asistovat Miroslav Vlašič a Lukáš Mollinger.

Jednotné vstupné na utkání je 50 Kč a moderovat ho bude stejně jako proti Sparta, Filip „Koozy“ Lejček, komentátorská hvězda FIFY a také bývalý hráč Rapidu.

Moderátor utkání, Filip „Koozy“ Lejček

Z důvodu bezpečnostních opatření proti šíření koronaviru je kapacita omezena na 350 platících sedících divákůDivácký vstup bude otevřen od 18:45. K dispozici bude bufet s občerstvením.

!BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *