V semifinále Krajského poháru čekal na Rapid těžký soupeř v podobě ústecké Bocy, která je nováčkem Divize A, v níž by měla patřit k hlavním favoritům na postup do vyšší soutěže.

První poločas se nesl v podobě neproměněných šancí Rapidu, který často ztroskotával na skvělém Sidorovi v brance domácích. Naopak Boca dokázala být velice produktivní, když zužitkovala povedenou individuální akci Čisára ve vedoucí branku. Boca tak vyhrála první poločas 1:0.

V úvodu druhého poločasu se Rapidu podařilo rychle srovnat brankou Matěje Čapka. Když po pár minutách zvýšil stejný hráč na 2:1 a zanedlouho na něj navázal hrající trenér Martin Dlouhý brankou na 3:1, zdálo se, že si Rapid pohlídá závěr utkání a dojde si v klidu pro postup do finále. Ovšem domácí Boca se nevzdala a závar před bránou Rapidu dokázala zužitkovat ve snižující branku. Do konce utkání zbývala pouhá minuta a Rapid vyrobil před vlastní brankou zbytečný faul, po němž následovala nebezpečná standardní situace, kterou však domácí nedokázali využít, stejně jako následující roh.

Poté přišel hvizd rozhodčího a Rapid se tak mohl radovat z postupu do finále Krajského poháru, v němž se střetne s prvoligovým Svarogem.

Boca Ústí nad Labem – FC Rapid Ústí nad Labem 2:3 (1:0)

Sestava Rapidu: Votava – Hrdý, Sloup, Gajdoš, Chrudimský – Čapek, Vobořil, Dlouhý, Jelínek – Macháček, Klier

Branky Rapidu: Čapek 2, Dlouhý

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *