Rapid má za sebou dva venkovní zápasy v řadě, stejně jako týdenní pauzu, která po tomto dvojutkání na hřištích soupeřů následovala. 2.liga má na pořadu již 18.kolo a to může velmi napovědět o konečném pořadí a o tom, jestli si Rapid udrží šanci na medailové umístění. Na to by se mohl probojovat již po tomto utkání, k tomu ale potřebuje Jablonec porazit a získat tři body.

FK GMM Jablonec se dlouho pohyboval na úplném vrcholu tabulky, ale nezvládl klíčová utkání s týmy aspirujícími také na první místo a právě prohry 2:7 od FK Kladno futsal a 2:9 od FT Zlej se – n Liberec odsunuly jablonecké hráče za tyto týmy. Naopak podzimní utkání s Rapidem zvládl Jablonec na výbornou a deklasoval náš tým výsledkem 12:7. Rapid podal v tomto utkání jednoznačně nejhorší výkon v celé sezoně a především špatná defenzíva zapříčinila jasné a zasloužené vítězství domácího Jablonce. Největší nebezpečí představuje pro obrany soupeřů jistě Petr Mečíř, nejlepší střelec jabloneckých s 28 zásahy, kterému zdatně sekundují další Mečířové Matěj a Jan. Právě trojice Mečířů je hlavním strůjcem úspěšné sezony Jablonce. Rapid se však bude muset mít na pozoru také před Jiřím Haunoldem, jenž nastřílel v dosavadní sezoně druhé ligy již 16 branek.

A jak je na tom Rapid? Velkou ztrátou je odchod Tomáše Vobořila do SK Olympik Mělník, kde dohraje 1.ligu a na poslední zápasy by se měl vrátit zpět do Rapidu. Jisté je tedy to, že diváci Tomáše Vobořila proti Jablonci. Naopak do tréninkové zátěže se po zranění vrací Adam Virt a Matěj Čapek, kteří by mohli být k tomuto důležitému utkání k dispozici. Naopak na marodce stále zůstává Matěj Klier a kvůli fotbalovým povinnostem nemůže domácí Rapid počítat také s Tomášem Jelínkem. Rapid je povzbuzen povedeným výkonem na půdě rezervy Mělníku, kde Rapid zvítězil 11:8. Proti Jablonci se však bude jednat o úplně jiné utkání a budeme muset podat stoprocentní výkon s maximální koncentrací, pokud chceme v utkání uspět a dostat se před našeho soupeře.

Toto utkání, které dost možná rozhodne o třetím místě v tabulce, nemá jasného favorita a k vítězství Rapidu bude potřeba znovu Vaše podpora, která byla v minulých utkáních skvělá!

Výkop utkání je v neděli 25.2. od 17:00 a řídit ho bude dvojice rozhodčích Štěřík, Plzák. Delegátem utkání je p. Hora. Vstup je 30 Kč, ženy a děti do 10 let mají vstup zdarma. Samozřejmostí je bufet s občerstvením! 

Těšíme se na Vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *