Reprezentaci do 19 let čeká první herní test v nové sezóně a budou u toho i tři junioři Rapidu! O víkendu se v Ostravě uskuteční tradiční Ostrava Cup, během něhož česká reprezentace změří síly s vrstevníky Slovenska a Maďarska.

Martin Džudža a Daniel Hajaš

Velmi potěšujícím faktem je, že v nominaci trenéra Martina Brůny mají největší zastoupení právě hráči Rapidu! Kromě brankáře Martina Džudži a jeho spoluhráče Daniela Hajaše, kteří jsou v kádru reprezentační „devatenáctky“ od letního soustředění v Kadani a od té doby nechyběli v žádné nominaci, dostal svou první reprezentační pozvánku také Jan Koňa, který tak byl odměněn za povedené výkony na startu 1. Juniorské ligy.

Jan Koňa

Česká reprezentace vstoupí do turnaje v neděli 8.12. zápasem proti Maďarsku, na nějž naváže úterní zápas proti sousednímu Slovensku. Pro všechny hráče Rapidu se jedná o velkou příležitost a možnost ukázat se reprezentačním trenérům v zápasovém zatížení a nezbývá nic jiného, než popřát trojici juniorů hodně štěstí. O výsledcích a dalším průběhu Ostrava Cupu vás budeme informovat.

Kompletní nominace reprezentace U19 na Ostrava Cup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *