V minulém kole si Rapid připsal první porážku v sezóně a to na palubovce českobudějovického Dynama. Tato porážka znamenala kromě první bodové ztráty také propad na 2. místo tabulky. Zpět na vítěznou vlnu se může Rapid vrátit již v pátek, kdy přivítá rezervu ligového Olympiku Mělník, který v minulém kole deklasoval Baník Chomutov 29:2!

Jak je napsáno výše, Rapid poprvé prohrál a zápas s rezervou Mělníku je tak pro domácí hráče velmi důležitý. Mělník hraje bez tlaku na výsledky a je často posilován hráči z „A“ týmu, což se projevuje v tabulce, kde Mělníku patří momentálně velmi slušná šestá pozice. V minulém kole si na domácí palubovce smlsli na Chomutovu, který porazili 29:2 a povzbuzeni touto výhrou jedou mělničtí na půdu Rapidu.

Tentokrát se však Mělník nebude moct spolehnout na největší opory „A“ týmu, jelikož áčko Mělníku hraje ve stejný čas ligový duel proti Uherskému Hradišti. Dá se tak očekávat, že Mělník přijede do Ústí nad Labem převážně s hráči juniorky, doplněné o některé zkušenější hráče jako je Prejsa či po zranění vracející se Malák. Olympik však patří k nejlepším v práci s mládeží a tak i kdyby přijel s kompletní juniorkou, nebude čekat na Rapid vůbec nic jednoduchého.

Vzhledem k výše uvedenému faktu je favoritem utkání domácí Rapid, který by rád napravil zaváhání z Českých Budějovic. K tomu, aby se to povedlo, budou muset hráči podat mnohem lepší výkon než ve zmiňovaném utkání. Rapid se navíc bude moc spolehnout na trojici navrátilců do sestavy – Dalibor Slepčík, Matěj Klier, Václav Sloup. Absentovat naopak bude stále Petr Tichý a otazník visí nad zdravotním stavem brankáře Tomáše Votavy.

Výkop tohoto duelu je v pátek ve 20:30 ve sportovní hale TJ Spartak v Krásném Březně. Hala bude otevřena od 20:00. Zápas budou řídit rozhodčí Miroslav Chládek a Karel Henych. Delegátem utkání bude Ladislav Smreček. Vstup na utkání je 20 Kčděti do 10 let, ženy a ZTP mají vstup zdarma. Pro diváky bude připraven bufet s občerstvením z druhé strany haly.

Přijďte podpořit hráče Rapidu v boji o 3 body. Jste zváni!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *