Po výhře 9:7 nad HERDEM Hradiště, kterou jsme přerušili sérii zápasů bez výhry, přivítáme na domácí půdě v hale Sluneta tým FC Malibu Mladá Boleslav. Mladá Boleslav se po skvělém úvodu sezóny, kdy se pohybovala na úplném čele tabulky, výsledkově zasekla a začala se tabulkou propadat až na momentální 9.místo. Toto umístění sice zaručuje záchranu v soutěži, ale týmy umístěné v tabulce pod Mladou Boleslaví svůj boj o záchranu nevzdávají a Boleslav tak bude mít jistě v pátečním utkání o motivaci postaráno. Největší oporou Malibu Mladé Boleslavi je jednoznačně Jiří Kateřiňák, který kromě futsalových palubovek brázdí také fotbalové trávníky v dresu FK Fotbal Třinec. Tohoto hráče znají také fanoušci ústecké Army, jejíž dres v minulosti oblékal. Mezi další opory pátečního soupeře Rapidu můžeme také zařadit bývalého hráče Gardenline Litoměřice Jiřího Volfa nebo nejlepšího střelce Boleslavi Michala Šimáčka, který vstřelil v této sezóně již 13 branek. V minulém kole hrálo Malibu na půdě Kladna, kterému podlehlo těsně 5:6.

Rapid se momentálně nachází s 23 body na pátém místě tabulky s dvoubodovou ztrátou na třetí FK GMM Jablonec. K utkání bude po nemoci připraven v posledních utkáních výborně hrající Vít Sedláček. Rapid naopak bude dále postrádat dlouhodobě zraněného Matěje Kliera s Matějem Čapkem, ke kterým se minulý týden přidal zraněný Adam Virt. Otazník visí také nad startem Tomáše Vobořila, jehož trápí naražené žebro z vítězného utkání proti HERDU.

Utkání nemá jasného favorita a k vítězství Rapidu bude potřeba Vaše podpora, která byla v minulých utkáních skvělá! Samozřejmostí je bufet s občerstvením a celý zápas zaznamená jako již tradičně fotograf Karel Dvořáček ze Sporty Ústí.


Výkop utkání je v pátek 26.1. od 20:00 a řídit ho bude dvojice rozhodčích Melničuk, Chládek. Delegátem utkání je p. Hora. Vstup je 30 Kč, ženy a děti do 10 let mají vstup zdarma.

Těšíme se na Vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *