Na futsalisty českého národního týmu čeká v úterý v Brně klíčový duel barážového dvojutkání proti Chorvatsku. Lepší pozici má po remíze 2:2 na palubovce Chorvatů český tým, ale v brněnské odvetě se dá očekávat opět velmi dramatický a vyrovnaný zápas.

Češi mohli jít do úterní odvety i s lepším výsledkem z prvního utkání, ale bohužel vedení 2:0 na palubovce Chorvatů nedokázali udržet. Češi měli v Chorvatsku skvělou první půli, když vydrželi úvodní nápor, aby pak dokázali brankami Záruby a Rešetára získat dvoubrankové vedení.

To však vzalo v průběhu utkání za své, i díky několika velice diskutabilním výrokům španělských rozhodčích, kteří mimo jiného vyloučili zpětně Lukáše Rešetára a poslali český tým do oslabení. Čeští hráči však zachovali do konce utkání chladnou hlavu a i díky tomu vybojovali do odvety nadějný výsledek 2:2.

Trenér Tomáš Neumann nemůže v úterní odvetě počítat právě s vyloučeným Rešetárem, otazník se vznáší nad startem hráčů, kteří byli pozitivně testováni na COVID-19 před prvním utkáním, případně měli jiné zdravotní problémy.

Konkrétně se jedná o bratrskou dvojici Drozdů, Antonína Hrdinu, Jana Janovského a brankáře Ondřeje Vahalu s Michalem Hůlou. Jestli tito hráči nastoupí do úterního utkání se dozvíme asi těsně před výkopem.

Utkání se odehraje bez diváků v brněnské hale Vodova a sledovat ho můžete přímým přenosem v 18:10 na ČT Sport či na webu tohoto televizního kanálu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *