Klíčové utkání je tu! Rapid hostí v Lovosicích Žabinské Vlky Brno.

5 prosince, 2021

JEDNO Z DOST MOŽNÁ ROZHODUJÍCÍCH UTKÁNÍ V RÁMCI BOJE O ZÁCHRANU V 1. FUTSAL LIZE DNES HOSTÍ RAPID. V LOVOSICKÉM AZYLU SE STŘETNE SE ŽABINSKÝMI VLKY BRNO.

Rapid se opět  nemůže spolehnout na domácí prostředí haly Sluneta, která je opět vytížena jinými sportovními akcemi Rapid tak bude hostit soupeře v lovosické hale Chemik. Soupeřem Rapidu bude další klub bojující o záchranu a stejně jako Rapid nováček loňského ročníku nejvyšší soutěžeŽabinští Vlci Brno.

Žabinští Vlci Brno byli před sezónou, stejně jako Rapid, tipováni na jednoho z hlavních aspirantů na boje o záchranu v soutěži. Tato předpověď se ukázala stejně jako v případě Rapidu pravdivá a začátek sezóny brněnskému týmu vůbec nevyšel a to i díky velké marodce a absencím v sestavě. Ty se potvrdily i v prvním vzájemném utkání v této sezóně, v němž Rapid zvítězil v Brně 4:1. Sestavy obou týmů však byly díky absencím na obou stranách rozdílné od těch, které se očekávají v nedělním zápase.

Brněnský tým se opírá především o vynikajícího střelce Dominika Havlína, kterého zdatně doplňuje z obraných řad Tomáš Chráscina. Právě po uzdravení tohoto dua začalo Brno sbírat první body a nyní jich má stejně jako Rapid, tedy 10. Žabinští Vlci zazářili především v zápasech proti pražským S, které dokázali shodně porazit o jednu branku v závěru utkání.

To Rapid bude chtít navázat na utkání v Liberci, kde se dokázal prosazovat směrem dopředu, bohužel chyby v obranné části ho připravily o vítězství. To budou chtít hráči Rapidu vybojovat právě v neděli a přiblížit se tak záchraně v nejvyšší soutěži.

Zápas se odehraje v neděli 5.12.2021 v hale Chemik v Lovosicích od 19:00 a bude ho řídit dvojice rozhodčích Cichra – Nagy, kterým bude asistovat třetí rozhodčí Mollinger. Utkání se odehraje za dodržení bezpečnostních podmínek za účasti diváků (viz níže). Vstup na utkání je 50 Kčženy a děti do 10 let mají vstup zdarmaUtkání nebude streamováno a sledovat ho tak můžete na dálku pouze prostřednictvím  textového přenosu na webu Onlajny.

PODMÍNKY PRO VSTUP NA UTKÁNÍ:

  • negativní PCR test – max. 72 hodin –> rozočkované osoby
  • certifikát o očkování
  • doklad o prodělání nemoci, od níž neuplynulo déle než 180 dní

PŘEDZÁPASOVÉ OHLASY:

Matěj Čapek (FC Rapid Ústí n. L) : „Nedělní zápas proti Žabinským Vlkům je pro oba týmy velmi důležitý. Budeme se snažit navázat směrem do útoku na zápas v Liberci a naopak se vyvarovat zbytečných chyb směrem do obrany. Věřím, že utkání zvládneme a získáme klid do zbytku sezóny.“

Michal Odehnal (trenér Žabinští Vlci Brno) : „Do Ústí jedeme s jasnými cíly. Oba týmy potřebují získat body do tabulky a tím se udržet v bojích o nesestupové příčky. My chceme navázat na zlepšené výkony z posledních zápasů a na hřišti odevzdat vše.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Warning: Undefined array key 0 in /data/web/virtuals/171619/virtual/www/subdom/archiv/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924