Rapid se v posledním utkání sezóny střetne s pražskou Spartou.

11 března, 2022

POSLEDNÍ KOLO ZÁKLADNÍ ČÁSTI 1. FUTSAL LIGY JE TU! V ZÁVĚREČNÉM KLÁNÍ VYRÁŽÍ RAPID NA PALUBOVKU PRAŽSKÉ SPARTY.

A obě mužstva můžou jít do utkání s čistou hlavou. Sparta částečně zachránila nepovedený průběh sezóny a díky poslední výhře 3:2 nad Plzní se probojovala na 5. místo tabulky a tím získala lepší pozici pro blížící se play-off.

To Rapid mohl slavit po posledním utkání se Slavií, to se svěřencům Martina Dlouhého nepovedlo herně ani výsledkově, díky výhře Liberce na palubovce Žabinských Vlků však Rapid dostal definitivum záchrany v soutěži a do utkání se Spartou tak může jít bez záchranářských starostí.

Sparta bude jako obvykle spoléhat na cizineckou legii, z které vypadl kvůli karetnímu trestu kolumbijský míčový kouzelník Angellot. kterého jistě nahradí někteří z dalších cizinců. Mezi nováčky v dresu Sparty patří Paraguayci Martínez a Baez a také Brazilec Wesley, který měl v minulé sezóně posílit Rapid, ale z transferu nakonec sešlo.

To Rapidu bude opět chybět z různých důvodů několik hráčů a to konkrétně Tomáš Votava, Petr Výborný, Martin Macháček, Matěj Čapek a Jiří Zápotocký. Svou další šanci tak opět dostanou junioři a dorostenci kategorií U19, respektive U17.

Zápas se odehraje v pátek 11.3.2022 ve Sportovním centru Řepy od 20:00 a bude ho řídit dvojice rozhodčích Lasch – Nagy, kterým bude asistovat třetí rozhodčí VévodováStav utkání můžete sledovat na dálku prostřednictvím  textového přenosu na webu Onlajny.

PŘEDZÁPASOVÉ OHLASY:

Beni Simitči (trenér AC Sparta Praha) : „Vůbec mě nezajímají různé kalkulace o sestupujících, které poslouchám v posledních dnech. Rozhodně chci, abychom vyhráli i poslední zápas a mohli tak jít do play-off na vítězné vlně a se sebevědomím, že můžeme porazit každého. Bude nám chybět Angellot, který dostal proti Plzni čtvrtou žlutou kartu. Uvidíme, jestli se do hry dostane i posila Nikao, nebo jestli se ukáže až v play-off. Nicméně si ten zápas chceme užít a chceme, aby byl gólový.“

Matěj Čapek (předseda FC Rapid Ústí nad Labem) : „Utkání se Spartou si chceme užít a rozloučit se s letošní sezónou výkonem, za který se nebudeme muset stydět, jako tomu bylo v posledních dvou zápasech, kdy jsme podali naprosto bezkrevné výkony. “


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Warning: Undefined array key 0 in /data/web/virtuals/171619/virtual/www/subdom/archiv/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 924