PLZEŇSKÝ INTEROBAL POTVRDIL ROLI FAVORITA A VYSOKO PORAZIL RAPID.

V 11. kole 1. Futsal ligy čekal na futsalisty Rapidu souboj s obhájcem titulu a účastníkem futsalové Ligy mistrů, Interobalem Plzeň.

Do předposledního utkání první poloviny základní části nejvyšší soutěže vstupoval jako jasný favorit domácí Interobal. Ten si od úvodu utkání vytvořil dle očekávání územní převahu, kterou dokázal přetavit ve vedoucí branku Francisco Mikuš, jenž si navedl míč na střed hřiště a prudkou střelou otevřel účet utkání. Plzeň i nadále pokračovala ve své strojové hře, Rapid se snažil soustředit především na brejkové situace. Tu největší z nich nevyužil Ondřej Žežulka, jeho projektil po přesném výhozu brankáře Martina Džudži orazítkoval břevno domácí branky. Brankovou konstrukci trefili několikrát i domácí, ti však narozdíl od Rapidu vstřelili do konce prvního poločasu ještě 4 branky a do kabin si tak nesli po prvním dějství pohodlný pětibrankový náskok.

Do druhého poločasu nastoupil v brance Rapidu Adam Skokan, brankář kategorie U19, který tak poprvé na vlastní kůži zažil jaké je to nastoupit v prvoligovém zápase. A o práci nouzi určitě neměl. Plzeň pokračovala v dobrém výkonu a vytvářela si další šance a střelecké pokusy. Několikrát před brankou zachránil Rapid právě Adam Skokan, který ve své premiéře podal velmi dobrý výkon, ale ani on nezabránil dalším 6 brankám v síti Rapidu, které znamenaly konečnou porážku 0:11 z pohledu Rapidu.

Na Rapid čeká již v pátek další utkání s TOP týmem, tentokrát do haly Sluneta přijede FK Chrudim. Více info k utkání s Chrudimí přineseme v nejbližších dnech na našem webu a na sociálních sítích.